Online Bedrijfsmakelaar
In Eersel staat Online Bedrijfsmakelaar voor betrouwbare en doortastende vastgoedverkoop en -verhuur. Wij combineren kennis van de regio met een klantgerichte aanpak om uw bedrijfspand op een professionele manier in beeld te brengen. Onze belofte is om uw vastgoed zichtbaar en aantrekkelijk te maken, op maat van uw doelstellingen. Wij specialiseren ons in het verhuren en verkopen van bedrijfsruimtes, kantoren, beleggingsvastgoed en nieu...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Willemstraat 182
2983EZ Ridderkerk
€ 799.000 k.k.
€ 4.414/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 181 m²
- Perceeloppervlakte
- 435 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Prinsenstraat 5
7126AX Bredevoort
€ 445.000 k.k.
€ 2.119/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 210 m²
- Perceeloppervlakte
- 255 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Industrieweg 5
5091BG Oost West en Middelbeers
€ 765.000 k.k.
€ 3.188/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 240 m²
- Perceeloppervlakte
- 660 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
De Pinckart 27
5674CB Nuenen
€ 695.000 k.k.
€ 4.344/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 571 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Breedijk 22
5705CJ Helmond
€ 1.150.000 k.k.
€ 3.979/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 289 m²
- Perceeloppervlakte
- 882 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hoofdweg 202
9681AM Midwolda
€ 345.000 k.k.
€ 1.855/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 1050 m²
- Slaapkamers
- 6
Reviews (21)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
21 reviews totaal
21 reviews op Google
-
Ad V
10Uitstekende service, goed en snel contact, scherp geprijsd. Ook na de verhuur staan ze klaar voor vragen en advies.
-
jacques Been
2Deze mensen denken alleen aan hun eigen agenda! 1 uur voor bezichtiging werd er afgezegd omdat er ineens iemand anders de huurovereenkomst had getekend en de borg had overgemaakt.. Speel gewoon open kaart naar je klanten; We kunnen een bezichtiging inplannen maar er zijn momenteel anderen die geïnteresseerd zijn!
-
Halil Deniz
2De afspraken worden niet nagekomen en voor mij is het geen betrouwbare makelaar.
-
David
10Wat een verademing!!! snel schakelen, goed werk afleveren en vriendelijk advies over hoe het traject aan te pakken. Waren er maar meer bedrijven die zo te werk gaan.
-
Abdul
2Bijzondere medewerker, die niet eens fatsoenlijk kan luisteren. Ook dat is een competentie.
-
A H
2Klinken niet vriendelijk aan de telefoon en vooral niet meedenkend en dan vooral de makelaars terwijl je als klant zou denken dat je inkomen voor ze genereert door te huren voor een lange periode voor duizenden euro's, blijf maar zoeken dan met je panden.
-
Danny
8Zakelijk en scherp geprijsd en je houdt alles in eigen hand.
-
Abdulkadir
-
Ayhan Ozbe
10De beste makelaar voor ondernemers , komen alle afspraken na luisteren goed naar de klant en geven top advies . Ik raad het alle ondernemers aan.