Alpina (Voorheen Verheul Makelaardij)
"Op jouw manier wonen, ondernemen en leven."
Alpina Verheul Makelaardij biedt een complete dienstverlening onder één dak. Van makelaardij tot hypotheekadvies, van verzekeringen tot pensioenen: wij zorgen voor een geïntegreerde aanpak die aansluit bij jouw wensen. Ons team van ervarende NVM makelaars staat voor je klaar om je te begeleiden bij elke stap van het proces. Of het nu gaat om kopen, verkopen of wisselen: wij helpen je met een aan- of verkooptraject dat past bij jouw situ...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Burg L C Kolffsingel 19
1777EA Hippolytushoef
€ 397.500 k.k.
€ 4.789/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 399 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Dwarspad 8
1774AS Slootdorp
€ 550.000 k.k.
€ 3.618/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 414 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Klieftstraat 45
1777GB Hippolytushoef
€ 349.500 k.k.
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 234 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Helfrichlaan 2
1771CV Wieringerwerf
€ 375.000 k.k.
€ 4.167/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 606 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
De Kule 42
1779EE Den Oever
€ 335.000 k.k.
€ 2.913/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 148 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Haukes 64
1778KD Westerland
€ 450.000 k.k.
€ 4.245/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 400 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (42)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
42 reviews totaal
Funda
42 reviews op Funda
-
Werfstraat 4 i
10Wij kunnen alleen maar positief zijn over hoe alles is verlopen. We kunnen iedereen alpina Wieringerwerf aanraden.
-
Lelypark 52
10Snel verkocht, ze kennen de lokale markt en hebben goede contacten. Opbrengst boven verwachting hoog
-
Akkermantje 10
10Jay is echt een topper! Erg blij met hem! Deskundig en heeft kennis van zaken. Goed begeleid van het eerste tot laatste moment.
-
Molenstraat 14
8Na elke stap in het proces werden we netjes op de hoogte gehouden van de stand van zake. Duidelijk en netjes.
-
Bijlstraat 10
9Het contact was zeer prettig,goede afspraak over de afgesproken prijs. Al met al heel erg blij met Jay.
-
Zandburen 21
10Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding van Jay Klaaren bij de verkoop van ons huis. Vanaf het eerste contact tot aan de uiteindelijke verkoop verliep alles uiterst professioneel en soepel. Jay is zeer deskundig, denkt actief mee en communiceert helder en snel. Hij nam alle tijd om zaken uit te leggen en gaf eerlijk en goed onderbouwd advies, waardoor wij steeds met vertrouwen beslissingen konden nemen. Daarnaast viel zijn enorme inzet en betrokkenheid op. Jay zet echt…
-
Irisstraat 9
9Prettig in omgang, heeft mij echt over de streep getrokken om door te gaan met de verkoop van mijn huis. Wekt vertrouwen.
-
Zwaagdijk 192
6Waren erg overtuigd bij aannemen van makelaar. Goed verhaal, snelle babbel. Gaande weg erg tegengevallen, ongeïnteresseerd, totaal niet juiste verhaal om ons huis te verkopen. Gelukkig snapte de makelaar in opleiding dit wel en verkocht ons huis.