In Dordrecht staat Vestingh Makelaars voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij het vinden van de juiste woning of het realiseren van uw verkoopdoelen. Onze belofte is om met professionaliteit en empathie aan de slag te gaan, zodat u zich volledig op uw wensen kunt richten. Wij combineren ervaring met moderne werkwijzen om u te ondersteunen in elke...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Karel Doormanweg 78
3317ZD Dordrecht
€ 540.000 ,-
€ 4.538/m²
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Karel Doormanweg 37
3317ZD Dordrecht
€ 540.000 ,-
€ 4.538/m²
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder optie
Lammenschansweg 6
2313DM Leiden
€ 1.024.000 ,-
€ 6.206/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 5
-
- Onder optie
Lammenschansweg 6
2313DM Leiden
€ 1.044.000 ,-
€ 6.327/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 5
-
- Onder optie
Lammenschansweg 6
2313DM Leiden
€ 1.224.000 ,-
€ 6.994/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
Muntstraat 56 I
5931LW Tegelen
€ 359.000 k.k.
€ 4.603/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (49)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
49 reviews totaal
49 reviews op Google
-
Arnaud de Graauw
10Dankzij hun expertise en betrokkenheid voelde ik mij gedurende het hele traject volledig ontzorgd. Ze denken écht mee, geven eerlijk advies en zetten net dat stapje extra om alles soepel te laten verlopen. Bedankt Edo en Team Stad&Land Dordrecht
-
edward monshouwer
10Wij zijn zeer tevreden over de verkoop begeleiding van Stad en Land makelaars .Prima service, correcte communicatie en uitstekende begeleiding. Wij zullen stad en land zeker aanbevelen. groeten Edward en Herma Monshouwer
-
Dennis Hendriks
10Uitzonderlijke service en betrokkenheid! Edo en het team van Stad en Land Makelaars verdienen absoluut vijf sterren. Vanaf het eerste contact was duidelijk dat Edo een zeer ervaren en betrokken makelaar is. Hij reageert altijd snel en zorgvuldig, denkt actief mee en geeft realistisch en eerlijk advies iets wat ik bij andere makelaars vaak miste. Wat Edo bijzonder maakt is dat hij altijd een stap verder gaat. Zijn kennis van de markt, jarenlange ervaring en persoonlijke benadering zorgen voor een enorme meerwaarde. Zowel bij de verkoop als aankoop weet hij alle partijen uitstekend te begeleiden. Ook de ondersteuning op kantoor is geweldig. De dames daar zijn vriendelijk, professioneel en volledig op de hoogte van alle zaken. Het contact verloopt soepel en prettig, wat het hele traject stressvrij maakt. Kortom: een topmakelaar met een fantastisch team! Hier kunnen veel andere makelaars nog iets van leren. Ik beveel Stad en Land Makelaars van harte aan aan iedereen die op zoek is naar kwaliteit, betrokkenheid en eerlijk advies.