Van Tetering Makelaardij
In Wagenberg staat Van Tetering Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op de regio, helpen we zowel kopers als verkopers om hun doelen te bereiken. Onze belofte is om transparant, geduldig en met expertise te werken, zodat u zich op uw gemak kunt voelen in de wereld van woningkoop en -verkoop. Wij bieden een persoonlijke aanpak, waarbij we ons richten op de behoeften van onze klanten. Onze wer...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Zandstraat 23
4921SK Made
€ 475.000 k.k.
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- 235 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Petrus Loosjesstraat 6 n
5013BW Tilburg
€ 235.000 k.k.
€ 3.983/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 59 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Vliethof 28
4844EX Terheijden
€ 385.000 k.k.
€ 4.053/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Vlasweel 7
4844TE Terheijden
€ 475.000 k.k.
€ 4.439/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 184 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Hooimijt 32
4921SK Made
€ 675.000 k.k.
€ 4.787/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 229 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Vogelstraat 4
4845PB Wagenberg
€ 389.000 k.k.
€ 4.095/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 208 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (60)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
60 reviews totaal
Funda
35 reviews op Funda
25 reviews op Google
-
Vlierlaan 29
8Contact was goed. Met name zijn kantoor was goed bereikbaar. Afspraken werden correct nagekomen. Makelaar zelf was iets lastiger te bereiken.
-
Raadhuisstraat 6
9Fijn contact en prima begeleiding. Zowel de makelaar als de mensen op kantoor waren altijd goed bereikbaar en hielpen wanneer nodig. De makelaar heeft een goede kennis van de lokale markt en ging zeer goed zelfstandig te werk.
-
De Gijster 27
10Wij werden heel vriendelijk geholpen en begeleid door zowel Corné als zijn medewerksters. Ons huis was super snel verkocht. Top makelaardij.
-
Remco kokx
10Zeer vriendelijke en bekwame medewerkers, bereid je te helpen waar het mogelijk is. In ons geval naar het zoeken van een nieuw huis. Vakkundig advies gekregen voor het huis wat we gekocht hebben. Het verkopen van ons huis is ook door van Tetering gedaan. Zeer snel verkocht en netjes afgehandeld. Zeker een aanrader als aankoop/verkoop makelaar.
-
Vlasweel 24
9Plezierig contact. Straalt enthousiasme en dynamiek uit. Vooral Anouk (ondersteunend medewerker) verdient een compliment vanwege haar grote empathisch vermogen.
-
Victor Slingelandstraat 3
9Corne is een no-nonsens makelaar, deskundig en klantgericht. Terugkoppeling met Anouk is erg goed. Je kunt van Tetering Makelaardij de verkoop van je huis toevertrouwen!
-
Boucquetstraat 16
9Het contact tussen de makelaar en de verkoper was uitstekend, hebben ons heel goed geholpen in het zoeken en adviseren van de nieuwe woningen die we zochten. Ook het verkopen van ons huis was heel goed geregeld. En een aanrader als (aankoop/verkoop) makelaar