Ten Broeke makelaars & taxateurs
"Persoonlijk advies, speciaal voor uw (nieuwe) huis"
Bij Ten Broeke makelaars & taxateurs staat persoonlijk advies centraal. Wij bieden meer dan alleen bemiddeling; wij nemen de zorgen van onze klanten serieus en helpen graag verder. Onze kennis van de markt, de omgeving en de unieke Sallandse mentaliteit zorgt voor gerichte oplossingen. Daarnaast werken wij samen met Univé Stad en Land, zodat u naast hulp bij het kopen of verkopen van een woning ook ondersteuning krijgt op het gebied van...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Ds. C.Keersstraat 68
8151AC Lemelerveld
€ 639.000 k.k.
€ 3.417/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 187 m²
- Perceeloppervlakte
- 836 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Marke 8
8152HM Lemelerveld
€ 375.000 k.k.
€ 4.630/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 84 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Dorpsstraat 53
8141AJ Heino
€ 695.000 k.k.
€ 2.932/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 237 m²
- Perceeloppervlakte
- 1131 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Houtwal 15
8152HK Lemelerveld
€ 379.000 k.k.
€ 6.213/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Schaapmanstraat 25
8151BR Lemelerveld
€ 695.000 k.k.
€ 3.582/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 194 m²
- Perceeloppervlakte
- 496 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Beldmansweg 1
8152DC Lemelerveld
€ 565.000 k.k.
€ 4.449/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 2985 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (25)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
25 reviews totaal
Funda
24 reviews op Funda
1 reviews op Google
-
Waterinkweg 56
10Fijn contact met de verkopende makelaar. Alles verliep goed, en genoeg ruimte voor vragen. Na elke bezichtigingsdag een telefoontje vond ik ook erg prettig.
-
De Heide 3
10Hele fijne makelaar, kun je goed mee overleggen en snel contact mee. Ze denken graag met jou mee. Goede ervaring mee.
-
Bergweg 12
10Goede communicatie. Alles aan hen over kunnen laten en achterover kunnen leunen. Prima geregeld. 👍
-
Schaapmanstraat 9
10Goed ik weet dat het daar altijd goed is ,Het is mooi in het centrum de huizen worden mooi aangeprezen ,mensen die er werken zijn behulpzaam en vriendelijk
-
Klipperstraat 35
8Prima communicatie en goede begeleiding service zeer erkende lokale makelaar met verstand van zaken
-
Oude Hammerweg 12 a091
10Alle afspraken worden in goed overleg gemaakt en door de makelaar nagekomen! Een betere makelaar dan deze is er in deze omgeving niet.
-
R.Koetsierstraat 16
9Wij hebben de begeleiding bij de verkoop van onze woning als erg prettig ervaren. Het advies m.b.t. de vraagprijs was goed. De woning is mooi in beeld gebracht en we werden goed op de hoogte gehouden gedurende het verkoopproces.
-
Hooilanden 20
9De intake verliep goed, er werd ruim de tijd genomen en er werden al direct notities gemaakt en maten genoteerd. Verdere communicatie ook prima, zowel telefonisch, per mail en via app. Na een dag met bezichtigingen werden we op de hoogte gehouden hoe deze verlopen waren.