Casa Nostra Makelaardij B.V.
Casa Nostra Makelaardij B.V. is actief in de regio Zuidoost-Brabant en Noord-Limburg, waar we ons richten op betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Onze belofte is om met expertise en transparantie te helpen bij elke vastgoedtransactie, zodat klanten zich veilig en vertrouwd voelen in elke stap van het proces. We bieden een breed aanbod diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze werkwijze is gericht op klantge...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Grootschoterweg 161
6023AR Budel-Schoot
€ 349.000 k.k.
€ 3.835/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Grensweg 53 c
6021JW Budel
€ 550.000 k.k.
€ 2.500/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 220 m²
- Perceeloppervlakte
- 547 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
De Dijk 8
6028RJ Gastel
€ 865.000 k.k.
€ 3.392/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 255 m²
- Perceeloppervlakte
- 1675 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
De Vinnen 2 c
6026PZ Maarheeze
€ 869.750 ,-
€ 5.798/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Fazantlaan 143
6021ZE Budel
€ 575.000 k.k.
€ 3.616/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Meidoornstraat 9
6021AX Budel
€ 379.000 k.k.
€ 3.610/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 466 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (31)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
31 reviews totaal
Funda
15 reviews op Funda
16 reviews op Google
-
Nieuwstraat 39
8Alles was zoals we verwacht hadden. Geweldige inzet en correcte begeleiding. Waarom 100 tekens minimaal Waarom 100 tekens minimaal Waarom 100 tekens minimaal Waarom 100 tekens minimaal
-
Fazantlaan 143
9Van begin tot einde een fijn contact, goede begeleiding en informatie. Gemakkelijk toegankelijk voor vragen. Kortom top!
-
Koningin Emmastraat 21
8gewoon goede makelaar doet wat nodig is informeert je goed over de gang van zaken en houd je op de hoogte ik ben gewoon goed tevreden over casa nosta
-
De Leeuwebek 18
10Het contact met de makelaar liep prima Kon altijd bellen met vragen En ook dat verliep prima en rustig
-
Brusselsestraat 21
10Cranendonck mag zich gelukkig prijzen met goede makelaarskantoren en Casa Nostra heeft voor ons nu uitermate goed werk geleverd. We zijn volledig ontzorgd en dat tegen een mooi tarief, dus dik tevreden...
-
Europalaan-Noord 77
10Frans en Annet hebben ons heel goed geholpen met de verkoop van ons huis. Ze hielden ons steeds goed op de hoogte van ontwikkelingen.
-
Rijnstraat 6
8Ik ben zeer tevreden over Casa Nostra zowel over de makelaar als over hun backoffice Ik heb al een aantal keren met hun gewerkt zowel voor aankoop verkoop en verhuur, kort om een prima kantoor.
-
Nieuwstraat 24 B
10Het contact met Casa Nostra makelaardij hebben wij als zeer prettig ervaren.Deze makelaar is zeker een aanrader.