In Weert en de omgeving staat Pasklaar Wonen voor betrouwbare en persoonlijke woningverkoop. Met tien jaar ervaring in de regio weten wij hoe we jouw huis op een slimme en transparante manier in de verkoop brengen. Wij zorgen ervoor dat je jouw wensen centraal laten staan, of je nu volledig ondersteund wilt worden of liever zelf de touwtjes in handen houdt. Wij bieden flexibele verkoopoplossingen aan, zodat je kiest wat het beste bij jo...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Parklaan 26 B
6039BD Stramproy
€ 769.000 k.k.
€ 2.521/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 305 m²
- Perceeloppervlakte
- 600 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Vrinssenstraat 20
6039GW Stramproy
€ 395.000 k.k.
€ 2.724/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 424 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Tuindorpstraat 10
6001TS Weert
€ 419.000 k.k.
€ 2.508/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 167 m²
- Perceeloppervlakte
- 284 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Irenelaan 30
6006HD Weert
€ 389.000 k.k.
€ 3.112/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 285 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Beekstraat 30
6001GJ Weert
€ 235.000 k.k.
€ 4.700/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 50 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Mariannestraat 26
6006EZ Weert
€ 292.500 k.k.
€ 0/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 148 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (53)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
53 reviews totaal
Funda
12 reviews op Funda
41 reviews op Google
-
Joost Michiels
10Allemaal fijn gegaan . En alles was snel duidelijk hoe we het ginge doen
-
stefan martens
10We kwamen met de vraag of ons huis binnen 4 weken verkocht kon worden, natuurlijk gaf Wendy meteen aan en dat is ook gelukt heel tevreden het snelle schakelen en vriendelijkheid sprak me echt aan een echte aanrader als het gaat om een huid te verkopen omgeving weert
-
Jolanda Lamerikx
10 -
Kerkstraat 116
10Alles heel goed geregeld, super fijn en duidelijk. Ik zou deze makelaar iedereen aanraden. Dus gewoon geweldig.
-
Klaroenstraat 54
10Wendy is een super fijne makelaar. We hebben de koop destijds van ons huis gedaan via haar gedaan en nu weer de verkoop. Ze gaat mee op het tempo en de wensen dat je aangeeft. Communicatie was super goed en ook duidelijk.
-
De Groenling 13
10Wendy staat dag en nacht voor je klaar en dat maakt samenwerken met haar enorm prettig! Ik zou haar aan iedereen aanbevelen.
-
Amar Bouchiba
10Wendy is een top makelaar bij alle stappen van de verkoop van het huis waren wij op de hoogte zei heeft onze stres weg genomen het voelde ook of wij deze persoon altijd hebben gekent Wendy bedankt
-
Graanmolen 31
10Wendy is heel sympathiek en heeft veel geduld met de verkoop. Niet de doorsnee makelaar! De taxatie, begeleiding en bezichtigen gingen vlot en zonder gedoe.