Meiboom Makelaardij & Financieel advies
"Het gemak van alles onder één dak!"
Meiboom Makelaardij & Financieel Advies staat voor een geïntegreerd team dat zich specialiseert in de verkoop en aankoop van woningen, hypotheekadvies en verzekeringszaken. In de regio Moerdijk en omgeving werken wij al meer dan 40 jaar mee aan de woonwensen van klanten. Onze ervaring en kennis van de huizenmarkt laten ons betrouwbare en doordachte begeleiding geven bij grote keuzes in het leven. Wij leggen veel nadruk op duidelijke com...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Plataanstraat 9
4793BA Fijnaart
€ 319.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Wesemaelestraat 22
4724AG Wouw
€ 498.000 k.k.
€ 3.984/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 415 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Schuttersweg 80
4761BB Zevenbergen
€ 439.000 k.k.
€ 4.526/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Huizersdijk 28 a
4761PV Zevenbergen
€ 395.000 k.k.
€ 5.000/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Akkerstraat 81
5025MG Tilburg
€ 395.000 k.k.
€ 4.031/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 121 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Grote Waard 9
4761MR Zevenbergen
€ 359.000 k.k.
€ 3.042/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (96)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
96 reviews totaal
Funda
48 reviews op Funda
48 reviews op Google
-
Sandefjord 31
10Wij waren erg blij met deze makelaar. Goed advies, duidelijk en vriendelijk. Snel schakelen. Super tevreden.
-
Grote Waard 25
9Fijn contact met de makelaar en het team. Alles duidelijk en prettig. Huis snel verkocht, wij zijn geheel tevreden.
-
Voorstraat 2
10Geweldig professioneel team, staan altijd voor je klaar, aanrader voor iedereen die financieel advies wil hebben of zijn haar woning wilt verkopen, of woning wil aankopen.
-
Prins Willemstraat 22
10Fijn, korte lijnen dus snelle reactie op vragen, duidelijk, eerlijk, meedenkend, hield ons op de hoogte, marktkennis perfect en heel vriendelijk.
-
Naomi De graaf
10Als starters zijn wij uitstekend begeleid door Meiboom Makelaardij en Financieel Advies. Alles werd duidelijk en professioneel uitgelegd, en we voelden ons gedurende het hele proces volledig ondersteund. Wij raden hen dan ook van harte aan aan iedereen die op zoek is naar deskundig en betrouwbaar advies.
-
Rob
10Zowel qua verzekeringen, als makelaardij al 20 jaar prima ervaringen! Klant is koning… persoonlijk, professioneel en betrokken. Kortom een aanrader!
-
Kraan 17
10Vanaf het eerste gesprek hadden wij een goed gevoel bij deze makelaar. Hij nam de tijd, was eerlijk over mogelijkheden en gaf realistisch advies. De communicatie was helder en snel en we werden continu meegenomen in het proces. Dankzij de professionele aanpak en marktkennis is onze woning succesvol verkocht. Absoluut een aanrader!