Ruijgrok Makelaars, waar uw woontoekomst begint!
"Voor uw (t)huis in De Ronde Venen en omgeving!"
Ruijgrok Makelaars is sinds 1978 actief in De Ronde Venen en heeft zich ontwikkeld tot een moderne makelaardij met persoonlijke aanpak. Wij zijn een familiebedrijf dat vertrouwen opbouwt in de regio, waarvan we de wijkjes en dorpen als geen ander kennen. Onze ervaring loopt al meer dan 40 jaar, en we blijven ons inzetten voor onze klanten met betrokkenheid en professionaliteit. Ons team is gespecialiseerd in verkoop, verhuur, aankoop en...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Nobel 3
3641MA Mijdrecht
€ 320.000 k.k.
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 50 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Bonkelaar 66
3642CP Mijdrecht
€ 475.000 k.k.
€ 5.523/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Klompenmaker 4
3648LB Wilnis
€ 539.000 k.k.
€ 5.133/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 129 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Nobel 55
3641MB Mijdrecht
€ 375.000 k.k.
€ 5.435/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Waterpeil 22
3648LH Wilnis
€ 898.000 k.k.
€ 5.314/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Perceeloppervlakte
- 278 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Selijnsweg 36
3646BB Waverveen
€ 600.000 k.k.
€ 4.412/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 215 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (96)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
96 reviews totaal
Funda
59 reviews op Funda
37 reviews op Google
-
Monique Kramer
10Fijn contact met Carolien, prima communicatie. Mooie wervende tekst op Funda voor onze woning. Na iedere bezichtiging ontvingen wij telefonisch een update, hetgeen door ons bijzonder gewaardeerd werd. Een absolute aanrader!
-
De Lespaullaan 15
10Alles verliep vlekkeloos en de woning was zeer snel verkocht. Deskundig advies en een goede begeleding hielpen enorm.
-
Yuri van Houter
10Ik kan Ruijgrok Makelaars aan iedereen aanbevelen. Zowel bij de aankoop van het nieuwe huis van mij en mijn vriendin als bij de verkoop van mijn appartement hebben we super fijne begeleiding gekregen. Zeker aangezien wij nog onervaren zijn in het bezichtigen en kopen van een huis, was het enorm waardevol dat we werden geholpen door Linda en het team van Ruijgrok Makelaars. Van bezichtiging tot uitbrengen van het bod en contact met de andere partij. Als ‘jong stel’ is het fijn dat je steviger in je schoenen kan staan met zo’n fijne makelaar naast je. Ook bij de verkoop van mijn appartement en de voorbereidingen daarvan, waren de tips en hulp enorm fijn! Kortom: ik zou bij de volgende verkoop en aankoop van een huis weer terugkomen bij Ruijgrok Makelaars! Heel erg bedankt voor alles!
-
Antilopespoor 510
8Communicatie en contact was prima alleen had het conctact tussen ruijgrok en de hypotheekshop af en toe wel beter gekund. Die zitten onder een dak en werken samen. Ook was de taxatie belachelijk duur, daar schrok ik wel een beetje van