Haverkamp Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Leimuiden en de omgeving. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie, helpen we u bij elke stap op de woningmarkt. Onze werkwijze is doelgericht en toegewijd, met een sterke nadruk op snelle afhandeling en persoonlijke begeleiding. Als kleinschalig kantoor geven we elke klant de aandacht die hij of zij verdiend, zodat u zich ve...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Wethouder In 't Veldstraat 179
1107BB Amsterdam
€ 485.000 k.k.
€ 4.850/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 123 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Nieuwe Zijds Burgwal 24
1141TD Monnickendam
€ 500.000 k.k.
€ 5.495/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- 140 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Graaf Willemlaan 83
1141XC Monnickendam
€ 415.000 k.k.
€ 3.458/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 139 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Wimbledonpark 101
1185XM Amstelveen
€ 325.000 k.k.
€ 3.250/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Jan van der Heijdenstraat 245
1223BM Hilversum
€ 550.000 k.k.
€ 5.612/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Klinkerweg 18
1033PM Amsterdam
€ 350.000 k.k.
€ 0/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (11)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
11 reviews totaal
Funda
1 reviews op Funda
10 reviews op Google
-
E Vasquez
105 sterren!! Geen woorden meer voor :)
-
TreasuryRecruiter Headhunters
10uitstekende service, snelle en duidelijke communicatie. Bard Haverkamp is zeer prettig om mee samen te werken. Zeker aan te bevelen bij aan- of verkoop woning.
-
Andy Yue
10Bard heeft ons appartement in een kort tijdsbestek verkocht tegen een goede prijs! Het hele proces is snel, soepel en naar tevredenheid verlopen dankzij de deskundigheid en kordaatheid van de immer vriendelijke Bard. We hoefden alleen onze wensen kenbaar te maken, ook hierbij geadviseerd door Bard, en hij deed de rest! Wij hebben constant een goed gevoel bij Bard gehad en bevelen hem zeker aan!
-
Jimmy
10Fijne makelaar!!
-
Aria Yazdanbakhsh
10Bard is een topmakelaar, mijn appartement in Amsterdam Watergraafsmeer binnen een week verkocht. Voor een topprijs, ik raad hem van harte aan!!
-
meike haverkamp
10 -
Brandon O'Dell
10Samenwerken met Bard Haverkamp is al jaren een grote hulp en een plezier. Hij blijft op de hoogte van de markt en deelt zijn kennis en inzichten, zodat we de beste beslissingen kunnen nemen. Hij is een professional in de Nederlandse vastgoedsector met integriteit.
-
Arnout Dijkhuizen
10Aankoop, verhuur, verkoop, Bard Haverkamp levert altijd goede service. Laatst mijn appartement in Amsterdam verkocht voor een topprijs. Fijn om met een betrokken makelaar te werken!