Tulkens Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Asten en de omgeving. Wij begripvol begeleiden u bij elke stap op de woningmarkt, van verkoop tot aankoop en taxatie. Onze passie voor het vak zorgt ervoor dat uw wensen centraal staan. Wij bieden dienstverlening in verkoop, verhuur, aankoop en taxatie. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op uw voordeel. Met certificaten als NRVT, VastgoedC...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kanaaldijk-zuid 53
5712SR Someren
€ 400.000 k.k.
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 1500 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Tuinstraat 6
5721ZZ Asten
€ 675.000 k.k.
€ 4.441/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 475 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Mercuriusstraat 39
5721BD Asten
€ 575.000 k.k.
€ 4.563/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 577 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Emmastraat 71
5721HA Asten
€ 245.000 k.k.
€ 2.311/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 324 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Antoniusstraat 11
5725AP Heusden
€ 550.000 k.k.
€ 5.000/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 870 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Snepweg 26
5725RC Heusden
€ 625.000 k.k.
€ 4.464/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 446 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (22)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
22 reviews totaal
22 reviews op Google
-
R
2Opmerkelijk hoe de communicatie rondom een woning verloopt: vrijwel alles gaat via e-mail, behalve wanneer er telefonisch druk wordt gezet om de prijs op te krikken – terwijl dat volgens de regels niet is toegestaan. Transparantie en eerlijkheid zouden toch voorop moeten staan bij een verkoopproces.
-
Richard
-
Xxx H
10Van begin tot het einde perfect geregeld! Altijd snel en duidelijk antwoord terug en boven verwachting hoog bod gekregen. Heel erg bedankt Leon en Saskia
-
Heidi Verouden
10 -
Dennis R
10We hebben via Tulkens makelaardij onze woning verkocht. We zijn lang opzoek geweest naar een andere woning. Om een goed beeld te krijgen over wat ons huis waard was is Leon door de jaren heen verschillende keren langs gekomen om passend advies te geven. Het contact is altijd heel prettig geweest. Tijdens de verkoop werdt het wederom duidelijk dat we de juiste keuze hadden gemaakt met Tulkens. De communicatie onze kant op is duidelijk en goed onderbouwd.
-
Francé Toemen
2 -
Anja Verstappen
10Léon is deskundig, hulpvaardig en betrokken bij het proces van verkoop. Hij begeleidt je door het hele traject heen en zorgt ervoor dat het zowel voor de verkoper als de koper vlotjes verloopt.