Makelaar Nieuwe Stijl
"Zorgeloos verkopen, nieuwe stijl."
Makelaar Nieuwe Stijl staat voor een moderne aanpak in de woningmarkt. Wij helpen u bij het kopen en verkopen van woningen met een focus op klantgerichtheid en transparantie. Onze ervaring zorgt voor een soepele overdracht en vertrouwen in elke transactie. Onze dienstverlening is gekenmerkt door gedetailleerd advies en persoonlijke benadering. Wij luisteren naar uw wensen en geven u de ruimte om beslissingen te nemen op basis van goed o...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Zeeuwstraat 11
1951XN Velsen-Noord
€ 395.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- 179 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Jacob van Oostzanenstraat 10
1964ES Heemskerk
€ 525.000 k.k.
€ 4.861/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 177 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dorpsstraat 911
1566JA Assendelft
€ 385.000 k.k.
€ 4.873/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- 159 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Akerendamlaan 18
1942LZ Beverwijk
€ 795.000 k.k.
€ 5.933/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 307 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Waard 7
1851RA Heiloo
€ 769.000 k.k.
€ 5.532/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 268 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder optie
Beatrixlaan 72
1947HS Beverwijk
€ 500.000 k.k.
€ 4.587/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (47)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
47 reviews totaal
Funda
25 reviews op Funda
22 reviews op Google
-
Beneluxlaan 451
10Alles Perfect!
-
Jeroen Bol
10In oktober een huis gekocht onder begeleiding van Mike. Tot en met het tekenen bij de notaris is hij betrokken geweest en konden wij bij hem terecht met vragen. Mike heeft ervoor gezorgd dat wij uiteindelijk onze droomwoning hebben kunnen kopen, wij zouden Mike zeker aanbevelen als makelaar.
-
Vuursteen 6
10Mike is een hele fijne makelaar. Goed bereikbaar, komt afspraken na, is op tijd aanwezig en heeft verstand van zaken. We raden Makelaar nieuwe stijl volledig aan. Prima prijs kwaliteit verhouding en daarvoor krijg je een top service. Mike bedankt!
-
Medemblikstraat 34 1
9Heel serieus. Is altijd bereikbaar. Goed advies , weet waar hij over praat. Had zich goed ingelezen over de omgeving. Heel blij mee.
-
Ruysdaelstraat 43
9Mike is een zeer prettig persoon die het makelaar vak goed begrijpt. Als verkopend makelaar begrijpt hij wat de strategie moet zijn om een goede prijs te krijgen voor je huis.
-
Boompjesven 115
10We zijn uiterst tevreden. Goed op de markt gezet. Veel bezichtigingen begeleid, en dat voor één prijs. Heel fijn ook dat je maar met één contact persoon te maken hebt. We bevelen hem bij iedereen aan, die een huis wil verkopen.
-
Duitslandlaan 92
9Accuraat, altijd bereikbaar,deskundig en vooral luisterend naar client Vaste prijs en geen verassingen achteraf.. plezierig on omgang