KoningsWonen is een betrouwbare makelaar gevestigd in Etten-Leur, met als doel uw woonwensen te realiseren. In de regio Etten-Leur staan we voor u klaar met persoonlijke begeleiding, van de verkoop van uw huidige woning tot het vinden van uw toekomstige woonruimte. Wij beloven transparantie, professionaliteit en een duidelijk proces. Wij specialiseren ons in de verkoop van woningen en bieden maatwerk oplossingen, afgestemd op uw wensen....
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Baai 23
4871BA Etten-Leur
€ 940.000 k.k.
€ 4.017/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 234 m²
- Perceeloppervlakte
- 980 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Omgang 12
4874MZ Etten-Leur
€ 375.000 k.k.
€ 5.434/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Klaroenring 101
4876ZC Etten-Leur
€ 995.000 k.k.
€ 4.461/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 223 m²
- Perceeloppervlakte
- 1095 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Frederik van Eedenstraat 31
4873AW Etten-Leur
€ 499.000 k.k.
€ 3.564/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 300 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Adamastraat 5
4873BC Etten-Leur
€ 470.000 k.k.
€ 4.122/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 289 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Veldweg 14
4874MN Etten-Leur
€ 625.000 k.k.
€ 3.765/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 440 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (14)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
14 reviews totaal
Funda
8 reviews op Funda
6 reviews op Google
-
Veldweg 14
9Zeer goede begeleiding bij de verkoop van onze woning. Gaf goede adviezen en altijd bereikbaar bij vragen.
-
Adamastraat 5
8Fijn in omgang, ervaren en meedenkend. Luistert en gaat mee in je wensen. Is goed bereikbaar en toont initiatief waar nodig.
-
Pieter Koyen
10 -
Harpdreef 22
10Korte lijnen, goede communicatie en hoge kennis. Ook zeer goede tops en advisering over het "verkoopklaar" maken van het huis
-
Kamerijkstraat 11
9Contact verliep soepel, zeer tevreden over het hele verloop van de verkoop.
-
Klaroenring 179
10Zeer goed persoonlijk contact met Kees en Laura, wij werden goed op de hoogte gehouden over de voortgang. Complimenten voor de service!
-
Harpdreef 79
8Prima, vakkundig en informeel laagdrempelig contact. Veel ervaring! Komt niet in dure auto en snel pak, maar lekker duurzaam op de fiets!!👏🏻
-
Laurierhof 10
10Kees en Laura zijn een goed duo. Ze zijn vriendelijk en denken mee. Ons huis stond met mooie foto’s en een goede en duidelijke omschrijving op Funda. Alles ging volgens planning en ons huis is voor een mooie prijs verkocht. Wij zijn blij!
-
Bazuinlaan 18
10Goed contact, deskundige informatie, 24 uur bereikbaar, goede kennis van de markt. Snelle reactie op vragen, heel sympathiek team van experts
-
P. Schouenberg
105 sterren 5 sterren 5 sterren Kees en Laura nemen de tijd voor je. Al bij het eerste gesprek hadden wij een goed gevoel. Alles gaat in overleg en stapje voor stapje. De begeleiding is prettig en dat geldt ook voor het onderling praten met elkaar over de beste aanpak. Het opstellen van de verkoopteksten, het maken van foto's, filmpje en hoe ons huis op Funda kwam te staan. Wij zijn dik tevreden. Kees en Laura ze zijn vriendelijk en geduldig. Het leek ons de juiste persoon om de bezichtigingen in onze woning te doen en onze sleutel toe te vertrouwen. Kees is flexibel in zijn tijd.Hij past zich graag aan aan de tijden waarop wij als verkopers in de gelegenheid waren om dingen te bespreken. Ook in de nasleep houdt hij zich aan alle gemaakte afspraken.