ERA makelaars Oosterhout, klantbeoordeling 9,5!
In Oosterhout staat ERA makelaars voor betrouwbare en gedetailleerde hulp bij de koop of verkoop van uw woning. Met een klantbeoordeling van 9,5 is ons kantoor gekend om transparante en persoonlijke service te leveren. Wij staan voor u klaar, of u nu op zoek bent naar uw droomwoning of uw huidige woning wilt verkopen. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop en taxaties aan. Onze werkwijze is gericht op resultaat, met een sterke focus o...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Graaf Willem I straat 28
4931ET Geertruidenberg
€ 365.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Pallieterplein 79
4906EZ Oosterhout
€ 429.500 k.k.
€ 4.014/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 151 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Marie Curiehof 49
4901MJ Oosterhout
€ 309.000 k.k.
€ 4.905/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
Schapendries 122
4901HM Oosterhout
€ 290.000 k.k.
€ 4.677/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 62 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Harlekijnvlinder 62
4904ZC Oosterhout
€ 665.000 k.k.
€ 4.889/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 194 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Nelly Boudewijnsstraat 33
4822VV Breda
€ 360.000 k.k.
€ 3.673/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 147 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (58)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
58 reviews totaal
Funda
27 reviews op Funda
31 reviews op Google
-
Harlekijnvlinder 62
10De makelaar is vriendelijk en reageert snel. Duidelijk en effectief. Kent de markt goed en geeft zinvolle begeleiding.
-
Peter Ravestein
10Vlotte behandeling van het verkopen van ons oude huis in Breda en aankoop nieuwe huis in Oosterhout. We hadden al een koper uit dezelfde straat gevonden vandaar.😀 …
-
Ranonkelstraat 59
9Everything went well, fast contact, all our questions answered clearly! We got lot of good advise. Thank you:)
-
jan van Rijthoven
10Hele goede begeleiding door Roel en gaat in op de wensen van de klant. Als deze niet te behalen zijn, is Roel daar ook met een passend advies. Roel, bedankt !
-
Hester Onzenoort Van
10We zijn ontzettend tevreden over de service van Roel van ERA makelaars Oosterhout. Er werd echt de tijd voor ons genomen, we werden continu goed op de hoogte gehouden en kregen altijd eerlijk en duidelijk advies. Er werd goed met onze wensen meegedacht en dat gaf veel vertrouwen. Een makelaar met topservice die we zeker aanraden!
-
Heinsiusstraat 85
10We zijn ontzettend tevreden over de service van Roel van Era makelaars. Er werd echt de tijd voor ons genomen, we werden continu goed op de hoogte gehouden en kregen altijd eerlijk en duidelijk advies. Er werd goed met onze wensen meegedacht en dat gaf veel vertrouwen. Een makelaar met topservice die we zeker aanraden!