Wesselink Makelaars & Advies Ruurlo, Achterhoek
"geWOON GOED GEREGELD; 't best beoordeelde kantoor"
Wesselink Makelaars & Advies staat bekend als een betrouwbaar en actief makelaarskantoor met jarenlange ervaring in de branche. Onze klanten waarderen ons gemiddeld met een 9,6, wat getuigt van de kwaliteit van onze dienstverlening. Wij zorgen voor persoonlijke aandacht en direct contact met de makelaar, ook buiten kantooruren. Of u nu een woning wilt verkopen of op zoek bent naar uw droomwoning, wij staan u graag bij met professionele...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Borculoseweg 36
7244NN Barchem
€ 675.000 k.k.
€ 3.309/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 204 m²
- Perceeloppervlakte
- 3730 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Wiersseweg 2 b
7261AB Ruurlo
€ 499.000 k.k.
€ 3.724/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 283 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Boomgaard 13
7261HA Ruurlo
€ 559.000 k.k.
€ 4.508/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Dorpsstraat 68
7261AX Ruurlo
€ 389.000 k.k.
€ 2.779/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Eikenlaan 3
7261BD Ruurlo
€ 425.000 k.k.
€ 3.571/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Paardenbloem 12
7261TJ Ruurlo
€ 425.000 k.k.
€ 3.346/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 192 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (62)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
62 reviews totaal
Funda
31 reviews op Funda
31 reviews op Google
-
Haarskamp 40
9Persoonlijk contact , duidelijke afspraken en deskundig advies. Geeft aan de toekomstige kopers de mogelijkheid om een 2e keer te komen kijken. Dit vonden wij een belangrijk pluspunt. In de overspannen huizenmarkt is goed dat kopers een wel overwogen keuze maken.
-
Brouwershoekweg 23
10Wilma heeft de ouderlijke woning op heel professionele wijze voor ons verkocht. De communicatie was open en constructief, bij iedere stap heeft Wilma ons goed en tijdig op de hoogte gehouden. We hebben haar ervaren als toegankelijk, open, transparant en bovenal een prettig mens om zaken mee te doen. Ze stond open voor suggesties en heeft bewezen enorm kundig te zijn, zowel als makelaar als in haar kennis van de regio en de plaatselijke huizenmarkt. We bevelen Wilma van harte aan…
-
Sander Aagten
10Wilma heeft mijn huis snel verkocht. Vanaf het eerste contact was de communicatie duidelijk en prettig. Ik kon haar altijd bereiken met mijn vragen en kreeg telkens heldere en snelle antwoorden. Haar professionele, nuchtere aanpak gaf me veel vertrouwen en maakte het hele verkoopproces overzichtelijk. Een makelaar die echt weet wat ze doet.
-
Monique Mulder
8Hele fijne begeleiding van Wilma gehad bij de verkoop en aankoop voor mijn ouders van begin tot einde. Duidelijke communicatie, goed overleg. Fijn dat we van iedere stap op de hoogte werden gehouden.