De Keujer Makelaars
"Waar service, ambitie en exclusiviteit samenkomen"
De Keujer is een makelaars- en rentmeesterskantoor dat zich uitstekend beweest in het kopen of verkopen van woningen. In een proces dat zorgvuldigheid en aandacht vraagt, staat De Keujer voor betrouwbare en persoonlijke ondersteuning. Vanuit het kantoor in Markelo bedient het kantoor een breed gebied, waaronder Twente, Salland en de Achterhoek. De nadruk ligt op openheid en integriteit, waarbij de klant centraal staat. Met name de perso...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Fliermatenweg 11
7451NH Holten
€ 745.000 k.k.
€ 4.071/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 183 m²
- Perceeloppervlakte
- 2840 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Holterweg 14
7475AW Markelo
€ 645.000 k.k.
€ 4.031/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 357 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Reggestraat 3
8051HX Hattem
€ 545.000 k.k.
€ 3.865/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 213 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Verlengde Meenweg 2
7475BA Markelo
€ 1.095.000 k.k.
€ 8.760/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 3700 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Larenseweg 52
7475PX Markelo
€ 695.000 k.k.
€ 5.187/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 2970 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Koekoekslaan 48
7475CP Markelo
€ 445.000 k.k.
€ 3.423/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 247 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (109)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
109 reviews totaal
Funda
69 reviews op Funda
40 reviews op Google
-
Esweg 4
9Prima Makelaar, goede kennis van de markt voor de verkoop van uw huis in de hof van Twente en omstreken.
-
Stationsweg 20
9Heb het als prettig ervaren dat de keujer elke week kwam dan wel telefonisch contact had,en ons zo op de hoogte hield van marktontwikkelingen.
-
Waterstraat 82
10Super geregeld. Alles vakkundig en snel opgepakt. Zeer tevreden 👌👍 professioneel. Helemaal naar onze wens.
-
Fokkerstraat 93
9Prima contact, was altijd bereikbaar voor vragen. Duidelijke uitleg, begeleiding en er was veel contact en overleg mogelijk.
-
Schoolstraat 3
9Kennis van zaken en goed advies wat wij zeer belangrijk vinden ,dit geeft vertrouwen wat wij bijzonder warderen..
-
Roosdomsweg 20
9Erg goed bereikbaar, kundig en fijne samenwerking. Alles uit handen genomen en goed begeleid. Aanrader.
-
Rob Klumpers
10Zeer positieve ervaringen bij meerdere aan- en verkopen. Zorgvuldig, deskundig en consequent scherp op de details. Het niveau van dienstverlening past bij de Champions League van de makelaardij!
-
Stokkumerweg 30
9Wij zijn ontzettend tevreden over onze Makelaar. Hij heeft ons van begin tot eind heel goed begeleid en hield ons steeds duidelijk en tijdig op de hoogte. De communicatie was prettig en professioneel. We voelden ons echt ontzorgd! Absoluut een aanrader!
-
Oldenhof 7
10Deskundige hulp en gelukkig nog persoonlijke aandacht. Altijd bereid om extra hulp te bieden en vragen te beantwoorden.