In Goor en de omgeving staat LOFwonen voor betrouwbare, persoonlijke en onafhankelijke bemiddeling op het gebied van woning- en financiële dienstverlening. Met een diepe kennis van de regionale markt en een sterke focus op klantgerichtheid, helpen we u bij elke stap van de woningtransactie of financiële planning. Wij staan voor u klaar met een duidelijk en transparant advies, zodat uw belangen altijd centraal staan. Wij bieden diensten...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Schoolstraat 121
7471WV Goor
€ 275.000 k.k.
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 203 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
de Höfte 47
7471DL Goor
€ 525.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
van den Vondelstraat 18
7471XV Goor
€ 335.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 257 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
van Eedenstraat 20
7471ZR Goor
€ 275.000 k.k.
€ 2.165/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 173 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Spreeuwenstraat 23
7471HA Goor
€ 349.500 k.k.
€ 2.796/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 468 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Vosland 33
7478BK Diepenheim
€ 475.000 k.k.
€ 3.025/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 309 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (26)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
26 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Keizershof 3
10Wij zijn zeer tevreden over lof wonen. Ze luisterd goed naar de wensen van de verkopende partij en heeft goede adviezen. De afhandelingen worden discreet en naar behoren gedaan. Perfect.
-
Spechtstraat 20
9Prima contact met de makelaar alles correct verlopen en prima afgehandeld. Zeer aanbevelingswaardig.Al het lof voor L.O.F.makelaardij
-
Waterhoenstraat 3
10Ik heb voor LOF gekozen vanwege makelaar Saskia. Wat haar onderscheidt in een ons kent ons markt: ze heeft een enorm netwerk, is altijd bereikbaar en is realistisch naar koper en verkoper. Daarnaast heeft ze in Goor een enorme gunfactor. Ook zonder dat je direct geld oplevert is Saskia altijd bereid om mee te denken en te helpen. De bezichtigingen kwamen vrijwel allemaal (in)direct uit haar netwerk. ‘Het gaat niet om de tent, maar om de vent (m/v)’. Ik zou iedere verkoper aanra…
-
Irisstraat 15
10Professioneel, klantgericht, proactief, vriendelijk, zorgvuldig, duidelijke communicatie, alles was dik in orde.
-
Laarstraat 46
9Prettig contact, duidelijke informatie, soepel verloop, vlotte afhandeling, zowel koop als verkoop, niks te klagen :)
-
Leeuwerikstraat 6
10Fijn contact met Alex gehad Snel kunnen handelen en prima begeleiding van alles, bij vragen snel een antwoord of terugkoppeling.
-
Wanyng 15
10Soepel en erg plezierig. Lijnen zijn kort en de ‘no nonsens’ houding worden zeer gewaardeerd. De container is zelfs voor ons nog geleegd aangezien we niet in de buurt wonen. Super service!