MakelaardijDesk Lochem - Alles onder één dak!
In de regio Lochem staat MakelaardijDesk voor een betrouwbare partner bij al uw woning- en financiële zaken. Wij combineren ervaring, persoonlijkheid en kennis om u te begeleiden van A tot Z. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie, zorgen wij dat u zich goed geïnformeerd en ondersteund voelt in elke stap van het proces. Wij bieden een breed aanbod diensten, waaronder verkoop, aankoop en financieel advi...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Gietelinkdijk 1
7255MH Hengelo (Gld)
€ 945.000 k.k.
€ 6.097/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 21080 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hugo de Grootlaan 21
7241HL Lochem
€ 525.000 k.k.
€ 4.339/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 591 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Bergweg 4
7242ER Lochem
€ 359.000 k.k.
€ 3.701/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 262 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Nieuwstad 29 b
7241DM Lochem
€ 280.500 ,-
€ 5.844/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 48 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Onder bod
Hugo de Grootlaan 10
7241HM Lochem
€ 409.000 k.k.
€ 4.701/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 230 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Kastanjelaan 7
7241DX Lochem
€ 610.000 k.k.
€ 4.296/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 271 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (38)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
38 reviews totaal
Funda
30 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Eibergseweg 47 b
9Goed contact gehad met de makelaar, duidelijk advies. Staat open voor op en aanmerkingen. Voortdurend op de hoogte gehouden.
-
Tusseler 85
9We kregen snel en deskundig advies.. Ook de deskundigheid was prima. Bedankt voor jullie prima hulp.
-
Van Heeckerenlaan 20
10Wij zijn super geholpen door het goed samenwerkende team van Hypotheekdesk Lochem! Dank je wel voor alles!
-
Emmastraat 5 m
10Zeer professionele en prettige begeleiding! Altijd toegankelijk en goed bereikbaar, met deskundig en eerlijk advies! Wij zijn zeer tevreden en bevelen deze makelaar van harte aan!!
-
Willem Alexanderlaan 71
8De klantvriendelijkheid en bereikbaarheid is zeer positief. Makelaar houdt je goed op de hoogte van de voortang. Positief is dat er ook veel persoonlijk contact is naast het standaard e-mail verkeer. Kortom een prettige makelaar om mee samen te werken.
-
Oude Lochemseweg 7
9Met een paar woorden bevelen wij MakelaardijDesk Lochem aan: vriendelijk personeel, deskundig, communicatief, meedenkend, een hele goede ervaring!
-
Dillenburg 40
9We hebben hele fijne hulp gehad bij het zoeken bij onze woning. Ook goed contact gehad met de makelaar
-
Prinses Margrietlaan 34
9Super fijne makelaar, korte lijntjes met de makelaar en altijd gelijk en deskundig antwoord op vragen. We werden ten alle tijden op de hoogte gehouden van de stand van zaken wat zorgde voor een zeer prettige ervaring bij de verkoop van ons huis. Zeker aan te raden!