Huizenlinq Makelaars onroerende zaken
Huizenlinq Makelaars onroerende zaken staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Lemmer. Wij combineren lokale kennis met moderne werkwijzen om jou te helpen bij elke stap op de vastgoedmarkt. Of het nu gaat om kopen, verkopen of huren: wij staan voor jou. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, verhuur, taxaties en financieel advies. Onze expertise in agrarisch vastgoed, buitenlands onroerend goed en...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Vliegent Hert 136
8242JH Lelystad
€ 450.000 k.k.
€ 3.383/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 174 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Achterwerf 53
1357BJ Almere
€ 350.000 k.k.
€ 3.465/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Henric de Cranestraat 105
8374KL Kuinre
€ 585.000 k.k.
€ 3.128/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 187 m²
- Perceeloppervlakte
- 382 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
IJburglaan 215
1086ZJ Amsterdam
€ 599.500 k.k.
€ 5.603/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 108 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
de Korten 3
8376LA Ossenzijl
€ 287.500 k.k.
€ 2.613/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 123 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Keteldiep 7
8223DH Lelystad
€ 325.000 k.k.
€ 3.779/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- 129 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (16)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
16 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
-
Meerweg 17
10Ze hebben kennis van zaken en zijn vriendelijk en denken mee als er hobbels zijn. Je merkt dat ze zeer veel ervaring hebben. Ze zijn zorgvuldig en houden je op de hoogte van de ontwikkelingen rondom de verkoop.
-
Tulpstraat 1
10Wij zijn super tevreden over Michiel en Greetje ze hebben veel kennis op het gebied van zowel aankoop als verkoop.
-
Schoolstraat 34
9Greetje is een fijne, betrokken aankoopmakelaar. Ze heeft een persoonlijke aanpak en werkt niet uitsluitend met kantooruren. Voor ons heel fijn om na werktijd of direct na een bezichtiging te kunnen bellen. Greetje neemt haar tijd voor je en is oprecht betrokken bij het gehele proces. Ze durft haar mening te geven en denkt met je mee. Toen wij ons droomhuis hadden bezichtigd heeft Greetje snel en daadkrachtig gehandeld waardoor wij nu in dit fijne huis wonen. We bevelen Greetje …
-
Bijsselseweg 11 39
10Huizenkinq makelaars Greetje en Michiel zijn zeer deskundig. De begeleiding is fantastisch niets is te veel. Zeer betrokken mensen, inmiddels al ons 2de huis via hen verkocht, en ook veel vrienden en familie zijn door Greetje en Michiel goed begeleid bij aan en verkoop. Echt een aanrader om met huizenlinq in zee te gaan.
-
IJburglaan 299
4Ik raad iedereen aan met een ruime boog om deze makelaar heen te lopen, want hij is onbetrouwbaar. Hieronder leg ik uit waarom. Aanvankelijk waren wij tevreden, maar het venijn zit 'm helaas in de staart. Omdat onze woning zonder parkeerplaats werd verkocht, spraken we af dat wij de verkoop hiervan zelf ter hand zouden nemen. Na ruim een maand nam de makelaar telefonisch contact op en stelde plotseling dat hij hiervoor courtage wilde ontvangen op grond van artikel 2 sub c van on…