Mooi Makelaardij B.V.
"Voor elke klant optimale service en ontzorging!"
Bij Mooi Makelaardij in Amstelveen combineren we jarenlange ervaring met persoonlijke service. Wij zijn actief in verschillende regio’s, waaronder Amsterdam, Uithoorn en het Gooi. Onze klanten krijgen hulp bij het verkopen, aankopen en taxeren van woningen. Wij verzorgen taxaties voor diverse doeleinden, zoals aankoop, erfgenamen of WOZ. Door onze lokale kennis van marktprijzen en leefomstandigheden geven we betrouwbare adviezen. De won...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Wimbledonpark 45
1185XM Amstelveen
€ 280.000 k.k.
€ 3.733/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Pienemanstraat 34
1072KH Amsterdam
€ 675.000 k.k.
€ 8.882/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Maritsa 10
1186LD Amstelveen
€ 600.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 115 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hillenraad 32
1187DH Amstelveen
€ 795.000 k.k.
€ 5.803/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 126 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kringloop 25
1186GR Amstelveen
€ 485.000 k.k.
€ 5.389/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Iwan Kantemanplein 28
1060RM Amsterdam
€ 845.000 k.k.
€ 4.856/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 139 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (58)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
58 reviews totaal
Funda
46 reviews op Funda
12 reviews op Google
-
Poeldijkstraat 295
10Stefan heeft ons uitstekend begeleid bij zowel de aankoop van onze nieuwe woning als de verkoop van onze oude. Zijn kritische blik tijdens het aankoopproces en de vlotte, heldere communicatie gaven ons veel vertrouwen. Wij bevelen Stefan dan ook van harte aan.
-
Jacob de Graeflaan 111
10Hele fijne aankoopmakelaar. Goed bereikbaar, deskundig advies en ze regelde alles uitstekend, inclusief het contact met de verkopend makelaar.
-
Raamsingel 18
10Altijd goed bereikbaar, heldere communicatie, duidelijke uitleg en onze belangen sterk vertegenwoordigd
-
Van Koetsveldstraat 12
9Heel fijn en betrouwbaar, heel goed in het informeren en luisteren. Duidelijk hoe de bezichtigingen werden voorbereid, maar 2 bezichtigingen nodig geweest om het eerste bod te horen. Heel duidelijk hoe ik de bezichtigingen het best kon voorbereiden.
-
Reigerlaan 22
9Stefan was altijd zeer goed bereikbaar, zeker geen 9-17 mentaliteit. ‘‘s avonds maar ook in het weekend goed bereikbaar. Communiceert goed en duidelijk en komt afspraken na. Makkelijk in omgang en kennis van zaken.
-
Bouwmeester 79
9Stefan is een fijne makelaar. Hij heeft een goede kijk op de woningmarkt en is fijn in de omgang. Ik heb voor de tweede keer een woning met hem verkocht. Dit verliep snel, soepel en met de beoogde opbrengst.
-
Burgemeester Fremery Kalfflaan 19