SLOB Makelaardij
In Harmelen en de omgevende regio staat Slob Makelaardij voor betrouwbaarheid, persoonlijke aandacht en een gedreven aanpak. Wij begripvol en doelgericht, zodat u zich volledig kunt richten op de belangrijkste stap in uw woningtransactie. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, verhuur, aanhuur, taxaties en aankoop. Onze werkwijze is transparant en gericht op uw wensen, met een sterke kennis van de lokale markt. Wij...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Oudeland 57
3481GC Harmelen
€ 539.000 k.k.
€ 4.347/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 174 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kastanjelaan 42
3481XJ Harmelen
€ 479.500 k.k.
€ 4.134/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Dorpsstraat 158
3481ER Harmelen
€ 1.095.000 k.k.
€ 4.261/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 257 m²
- Perceeloppervlakte
- 471 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Korenmolen 70
3481AW Harmelen
€ 575.000 k.k.
€ 4.167/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 187 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Esdoornlaan 13
3481BH Harmelen
€ 500.000 k.k.
€ 5.494/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- 244 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Strick van Linschotenstraat 71
3461EE Linschoten
€ 469.500 k.k.
€ 4.347/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 162 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (25)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
25 reviews totaal
Funda
19 reviews op Funda
6 reviews op Google
-
Gijsbert-jan Vermeulen
10Ik kan Slob makelaardij bijzonder aanbevelen. Een zeer vriendelijke en goed gehumeurde Robert Slob is een zeer kundig en behulpzame makelaar. Hij heeft ons uiterst naar tevredenheid geholpen met de verkoop van ons appartement. Hij komt goed voorbereid en op tijd op de afspraken. Kortom top
-
Terrence H
10Robert is een makelaar die ons verraste met zijn open en persoonlijke aanpak. Vanaf de eerste kennismaking tot aan de laatste keer handen schudden na de overdracht bij de notaris is Robert met volle aandacht betrokken geweest bij de verkoop van onze woning. De juiste adviezen, directe contact, uitgebreide kennis, alles klopte in detail. Bij Robert waren wij in goede handen zonder er zorgen aan te hebben.
-
Meester van Loostraat 1 A
8Makelaar Slob ken ik al langer vanwege huurbemiddeling waar ik erg tevreden over ben. Dan is het logisch dat hij ook de verkoopbemiddeling doet.
-
Burgemeester Timmermanslaan 25
9Goede makelaar, echt heel blij mee. Perfecte strategie bepaald en vriendelijk in de omgang. Zeker een aanrader
-
Goudenregenstraat 7
10Een behulpzame en eerlijke makelaar die alles voor je regelt en elke stap goed uitlegt zodat je betrokken blijft.
-
Acacialaan 8
9Hele prettige, en vakkundige samenwerking, waardoor mede het gehele aankoop-traject prettig is verlopen.
-
Oudeland 68