Makelaardij Jaap Kingma
"Makelaars van nu !"
Makelaardij Jaap Kingma is een vertrouwd gezicht in de regio Burgum en omgeving. Met veel enthousiasme werken wij op de woningmarkt, met een focus op persoonlijk contact en betrouwbare dienstverlening. Ons werkgebied strekt zich uit over een groot deel van Fryslân, met aandacht voor woningen in en rond Drachten, Leeuwarden, Dokkum en Buitenpost. Ons aanbod is divers: van moderne nieuwbouwwoningen tot historische monumentenpanden, en van...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Skierstins 8
9269VM Feanwâlden
€ 549.000 k.k.
€ 3.866/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 1015 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Spekloane 29
9233LL Boelenslaan
€ 1.400.000 k.k.
€ 5.983/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 234 m²
- Perceeloppervlakte
- 9195 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Elte Martens Beimastrjitte 11
9261VG Eastermar
€ 519.000 k.k.
€ 2.507/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 207 m²
- Perceeloppervlakte
- 532 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hurddraverij 36
9251MT Burgum
€ 365.000 k.k.
€ 2.920/m²
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 123 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Keningslân 8
9251MM Burgum
€ 575.000 k.k.
€ 3.594/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 403 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Rijksstraatweg 21
9258CX Jistrum
€ 599.000 k.k.
€ 3.993/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 2580 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (28)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
28 reviews totaal
Funda
20 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Boskwei 55
9Ging helemaal goed. Niks op aan te merken. Snelle afspraken gemaakt. Ze pakken alles heel snel op!!
-
Hooijengastrjitte 6
10De communicatie was prettig en duidelijk. We werden goed begeleid in het verkoopproces. Daar zijn we zeer tevreden over!
-
Hooijengastrjitte 19
9Het contact ging goed. Heel goed bereikbaar en een afspraak was snel gemaakt. Snelle acties! Helemaal tevreden
-
Foarwei 138
9Prima ervaring vanuit zowel verkopende als kopende kant van get gehele traject. Kleine samenvatting: - helder verhaal - goede uitleg - goede communicatie - snelle actie/ reactie - korte lijntjes
-
Veldmansweg 30 A
8Contact via mail was af en toe wat stroef Zelf suggesties aan moeten geven om presentatie up-to-date te houden Wel prettige persoonlijke contacten
-
Tuorrebout 120
9Makelaar Jaap Kingma en team hebben ons geweldig geholpen met het aankopen van dit appartement!!! Zo blij mee. Bedankt makelaardij Jaap Kingma
-
Dr. O. Postmastrjitte 17
10Het contact met de makelaar hebben we van begin tot eind als zeer prettig ervaren. Klantvriendelijkheid, deskundigheid, flexibiliteit en vakmanschap zijn de vaktermen die bij Makelaardij Jaap Kingma passen als een jas.
-
Van Beijmastraat 22
10Van het begin tot het eind in een woord geweldig. De inzet van allemaal top! Zou het iedereen aanraden. Ze hebben ons ook geweldig geholpen met de aankoop van ons nieuwe appartement