Bij Mijn Makelaar Meertens begrijpen we de nuances van wonen in Drenthe en Groningen. Onze kennis van de regio helpt u bij het vinden van de juiste woning of locatie. Door een persoonlijke aanpak en sterke lokale netwerken bieden we gerichte oplossingen voor zowel particulieren als bedrijven. Onze makelaars zijn gekend om hun wortels in het gebied en hun ondernemersmentaliteit. Ze zijn aangesloten bij de NVM, wat kwaliteit en deskundigh...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Boskampen 6
9461JJ Gieten
€ 298.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 156 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hees 20
9461HM Gieten
€ 375.000 k.k.
€ 3.827/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 254 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Eexterweg 43
9461BB Gieten
€ 325.000 k.k.
€ 3.316/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 595 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Kamille 3
9461HJ Gieten
€ 539.000 k.k.
€ 3.642/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 148 m²
- Perceeloppervlakte
- 600 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Noorderdiep 545
7876ED Valthermond
€ 298.000 k.k.
€ 3.425/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 1788 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Hoofdstraat 95
9514BC Gasselternijveen
€ 450.000 k.k.
€ 2.795/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 161 m²
- Perceeloppervlakte
- 755 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (26)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
26 reviews totaal
Funda
14 reviews op Funda
12 reviews op Google
-
Spoorstraat 9
9Heel goed contact, altijd bereikbaar en verwachtingen waar gemaakt! Als we nog een keer gaan verhuizen dan laten we ons zeker weer door Harry begeleiden.
-
Bonnen 12 d
10Wij hebben een hele fijne ervaring gehad met deze makelaar. Vanaf het eerste contact tot en met de afronding was alles super geregeld. De communicatie was duidelijk, snel en professioneel, en er werd altijd de tijd genomen om onze vragen, als starters, te beantwoorden. Een absolute aanrader!
-
Zuiderweg 149
9Prettig contact met de makelaar. Duidelijk verstand van de huizenmarkt. Geeft zeer deskundig advies.
-
henk drenth
2Waardeloze makelaar. Laat na een tweetal berichten niets van zich horen.
-
Bernadet Kamphues
2Destijds bemiddelaar tussen mij en verhuurder. Wie een eerlijk persoon zoekt, is hier verkeerd.
-
Eekschillersweg 7
8Rust, duidelijkheid en geen gedoe. Zeer deskundig en scherp tijdens de bezichtiging. Prima ontvangst op het kantoor.
-
Beatrixstraat 11
10Zeer bekwaam duidelijk luister goed naar de wensen ik kan hem aan ieder aanbevelen zonder hem was dit zeker niet gelukt top
-
J. Bos
2Makelaar zegt open en eerlijk te zijn. Maar ons gevoel is helaas anders. Meneer bepaalt bijna zelf wie hij in zijn te verkopen huizen zet. De zgn gunfactor wordt meerdere malen in zijn mon dgenomen. Zou persoonlijk hem nooit bij ons te verkopen huis willen hebben. Blij dat er binnenkort een concurrent komt in gieten. Meneer is niet transparent. Sluiten ons aan bij eerdere reviews . Erg jammer. Had de Makelaar liever 5 sterren gegeven maar het zut er niet in.