Bogaers Makelaardij - Jouw persoonlijke makelaar!
"De makelaar die verkoopt"
Bij Bogaers Makelaardij staan we voor een persoonlijke en betrouwbare aanpak bij het kopen of verkopen van woningen. Onze kennis van de regio Made, Oosterhout, Breda en omstreken helpt je op weg naar de juiste keuze. Wij nemen de tijd om jouw wensen en behoeften te begrijpen, zodat je woning of droomhuis goed bij je past. Of je nu zelf verkoop wilt doen of hulp nodig hebt met het hele proces, wij staan je daarbij. Ons grote netwerk en a...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Sterrenkroos 106
4823ME Breda
€ 439.000 k.k.
€ 4.221/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kalverstraat 87
4921AS Made
€ 549.000 k.k.
€ 4.946/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 372 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Azaleahof 4
4921JG Made
€ 469.000 k.k.
€ 3.876/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 281 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Lignestraat 53
4921ET Made
€ 425.000 k.k.
€ 3.728/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 162 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
De Gijster 56
4921NK Made
€ 529.000 k.k.
€ 4.266/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 226 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
van den Poelstraat 35
4931XM Geertruidenberg
€ 398.000 k.k.
€ 3.522/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 193 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (35)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
35 reviews totaal
Funda
9 reviews op Funda
26 reviews op Google
-
Cannaertserf 32
10Contact verliep snel. Makelaar heeft naar mijn wensen zijn werk uitstekend uitgevoerd. Resultaat: huis snel verkocht en voor een mooie bod.
-
Acaciastraat 37
9Het ging prima,duidelijke uitleg en goede communicatie. Afhandeling ging perfect . Eindoordeel is ,prima
-
Olmenpad 6
9Makelaar belde na iedere bezichtiging met de laatste update. Ook kregen wij te horen waarom mensen wel of geen bod wilde doen.
-
Fresiastraat 62
10De bevlogenheid waarmee deze makelaar zijn werk doet is bewonderingswaardig. Wat een service en professionele benadering. Bogaers makelaardij is echt een topbedrijf, aanrader!
-
Koen De Rooij
10Ik heb een taxatie laten doen op een woonhuis en ben zeer snel geholpen tegen een scherpe prijs.
-
Albert en Monique Tijmes
10Vanuit Spanje besloten we ons appartement in Made in de verkoop te doen. We hebben Ronnie daarvoor benaderd en alles liep heel vlot. Binnen twee weken verkocht, zonder dat we zelfs foto's hoefden maken of kosten voor Funda. Alles begeleiding en communicatie via WhatsApp en Move. Nog nooit een huis verkocht zonder de makelaar fysiek te ontmoeten, maar doordat we ook nog een volmacht konden regelen, deze keer wel en naar volle tevredenheid! Dank voor alles, Ronnie!
-
Asterstraat 18
8Goed ingelicht keurig geregeld bij het kopen van mijn nieuwe appartement en het verkopen van mijn eigen huis