Volkerts Makelaardij
Volkerts Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Hoogeveen. Met jarenlange ervaring op de lokale woningmarkt is het kantoor uw betrouwbare partner bij elke stap van de koop- of verkoopprocessen. Het kantoor biedt een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, verhuur, aankoop en taxaties. De werkwijze is klantgericht en transparant, met aandacht voor de individuele wensen van elke klant. De makelaar is g...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Middenraai 36
7910TK Nieuweroord
€ 650.000 k.k.
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 219 m²
- Perceeloppervlakte
- 2898 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Beschikbaar
Groenland 6
7908RC Hoogeveen
€ 575.000 k.k.
€ 4.389/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 405 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Nieuwstraat 23
7927PJ Alteveer
€ 500.000 k.k.
€ 3.497/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 648 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Grootslag 15
7933RL Pesse
€ 580.000 k.k.
€ 3.841/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 151 m²
- Perceeloppervlakte
- 442 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Rechtuit 14
7913VK Hollandscheveld
€ 450.000 k.k.
€ 3.082/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 325 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Da Costastraat 70
7901HG Hoogeveen
€ 300.000 k.k.
€ 3.030/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (44)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
44 reviews totaal
Funda
22 reviews op Funda
22 reviews op Google
-
Inge Krikken
10Wij zijn erg tevreden over Volkerts Makelaardij. Richard heeft ons begeleid in een zeer kort tijdsbestek met de aankoop van de nieuwe woning en de verkoop van onze huidige woning. Hij is adequaat, goed bereikbaar en doet wat hij zegt. Zijn “het is zoals het is”-mentaliteit vinden wij erg prettig: eerlijk, duidelijk en zonder dingen mooier te maken dan ze zijn. Daarnaast schakelt hij snel en communiceert hij helder. Al met al een fijne makelaar om mee samen te werken en zeker een aanrader!
-
Fluitenbergseweg-Oost 6
8Fijn contact met Volkerts makelaardij, Hoogeveen. Snelle reacties op vragen. Verkoop tijd redelijk snel.
-
Wout Duinkerken
2Afspraak gemaakt voor een bezichtiging avond.Maar dat was geen goed idee .Vervolgens een nieuwe gemaakt . En dan vrijdag avond zien dat het huis wat je wilt zien onder bid staat? En vervolgens ‘s maandags pas worden afgebeld. Bijzonder allemaal
-
Groenland 7
10All diverse keren gewerkt met Richard Volkerts, zowel als aan- als verkoopmakelaar. Altijd naar volle tevredenheid, vlotte en eerlijke communicatie en een goed gevoel voor de wensen van de klant. Absoluut een aanrader!
-
Perebomenweg 51
8Contact was heel prettig, toegankelijk, makkelijk. Reageert snel. Geen moment gehad om te twijfelen aan zijn oordeel en deskundigheid. Met al onze vragen konden we bij hem terecht. Misschien ook wel vragen gesteld die niet voor hem bedoeld waren, maar waar hij wel helder antwoord op kon geven. Het verkopen van ons huis werd daardoor veel begrijpelijker, want het is totaal niet ons vakgebied.