Besselsen Makelaardij
"Jouw persoonlijke makelaar"
Besselsen Makelaardij staat voor persoonlijke begeleiding bij de aankoop of verkoop van een woning. Of je nu op zoek bent naar je eerste huis, overstap wilt maken of juist afscheid neemt van een lang bewoonde woning, ik ben er voor je. Mijn 20 jaar ervaring en oog voor detail zorgen ervoor dat ik jouw wensen serieus neem en je met rust en professionaliteit begeleid door het proces. Ik zorg ervoor dat jouw woning op zijn best in de markt...
Actueel woningaanbod
-
- Verkocht onder voorbehoud
Hoge Dries 12
7335AR Apeldoorn
€ 359.000 k.k.
€ 4.662/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Hofveld 78
7333BL Apeldoorn
€ 295.000 k.k.
€ 2.633/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Rederijkershoeve 54
7326TH Apeldoorn
€ 389.500 k.k.
€ 3.781/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 194 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Arnhemseweg 576 2
7361CP Beekbergen
€ 825.000 k.k.
€ 3.618/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 228 m²
- Perceeloppervlakte
- 1200 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Straatmakershoeve 398
7326DV Apeldoorn
€ 419.500 k.k.
€ 3.438/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Tesselschadelaan 3
7314LL Apeldoorn
€ 385.000 k.k.
€ 4.476/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- 180 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (31)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
31 reviews totaal
Funda
23 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Straatmakershoeve 398
8Fijn in contact, denkt mee en reageert snel. Goede en bruikbare tips ontvangen voor de presentatie van ons huis
-
Heelmeestersdreef 326
9Het contact was erg fijn en makkelijk. Krista dacht goed mee en was erg fijn qua communicatie en deskundigheid.
-
Arnhemseweg 573
10Onze makelaar Krista begrijpt dat er bij een huis verkopen heel wat komt kijken. Ze adviseert goed en is erg vriendelijk. Ze maakt ook ruim tijd voor de kopers. Ons huis was in een week tijd verkocht. Dus alleen maar lof.
-
Lierderstraat 49
9De eerste gesprekken waren erg verbouwend Ze gaf ons een heldere uitleg hoe zij het wilde aanpakken en in de markt zetten Er was telkens een korte heldere terug koppeling Ze heeft voor ons een mooie prijs en koper gevonden
-
Juffrouw Oosterweg 4
10We hebben met veel plezier gebruikgemaakt van Krista als aankoopmakelaar. Dankzij haar deskundigheid, heldere communicatie en persoonlijke begeleiding voelde wij ons gedurende het hele aankoopproces goed geïnformeerd en ontzorgd. Wat wij vooral waardeerde, is dat zij echt maatwerk leverde: ze dacht actief met ons mee, begreep onze wensen en paste haar aanpak daar perfect op aan. We kregen eerlijk advies en al onze vragen werden snel en duidelijk beantwoord. Dankzij haar betrokke…
-
Muldersdreef 307
10Ik ken deze makelaar persoonlijk dus ben beetje bevooroordeeld Maar krista heeft alles goed geregeld en adviseerde goed en duidelijk.