HuisMarct Makelaars
"Zichtbaar & Betrokken"
HuisMarct Makelaars is een makelaar die wortelt in Oirschot en de regio goed kent. Met een sterke verankering in de lokale markt bieden wij persoonlijke en doortastende dienstverlening. Onze expertise is onderbouwd door lidmaatschappen van bekende organisaties zoals NVM, VastgoedCert en NRVT. Wij zijn actief in verschillende vastgoeddienstverleningen, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze benadering is transparant en ger...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Mandenmaker 13
5091GV Oost West en Middelbeers
€ 775.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 526 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Glazenmaker 2
5091GT Oost West en Middelbeers
€ 545.000 k.k.
€ 4.291/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 256 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Postelplein 4
5091AX Oost West en Middelbeers
€ 560.000 k.k.
€ 3.353/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 167 m²
- Perceeloppervlakte
- 281 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hoogdijk 39
5091CG Oost West en Middelbeers
€ 589.000 k.k.
€ 4.396/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 451 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Goudrenet 10
5688VV Oirschot
€ 545.000 k.k.
€ 4.467/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 203 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Cloete 18
5688PC Oirschot
€ 498.000 k.k.
€ 3.952/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 159 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (36)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
36 reviews totaal
Funda
21 reviews op Funda
15 reviews op Google
-
Calluna 10
8Doordat het een eenmanszaak is fijn en laagdrempelig contact, snelle service. Makelkaar kent de lokale markt.
-
het Bovenwiel 15
10De gehele begeleiding is erg goed verlopen. We zijn meer dan tevreden over deze makelaar. Echt een aanrader!
-
de Helleweikes 14
9Een top makelaar !!! Weet van wanten Denkt mee Communiceert goed Is precies en accuraat Aanrader !!
-
Klokkenmaker 10
10Marc is heel professioneel, maakt een fantastisch profiel van je huis en is zeer deskundig. Hij werkt met vakmensen.
-
Margrietstraat 5
9Het was een fijn en snel proces. Hele mooie presentatie op Funda. We konden snel schakelen, goed bereikbaar en duidelijke communicatie.
-
Kaarsenmaker 50
9Hele fijne makelaar, woning super gepresenteerd en goede begeleiding gedurende het hele verkoopproces. We werden steeds duidelijk en snel op de hoogte gehouden via WhatsApp. Na de verkoop hadden we het prettig gevonden om iets vaker een update te krijgen over de status, aangezien de verkoop nog onder voorbehoud was. Al met al een zeer prettige samenwerking die we zeker zouden aanraden.
-
René van de Kerkhof
10We hebben vorig jaar ons ouderlijk huis door Marc laten verkopen en dat ging van a tot z boven verwachting. Marc straalt rust uit en verdiept zich goed in alles. Het huis was binnen no time verkocht. We hebben serieus geen 1 verbeterpuntje kunnen bedenken. Marc nogmaals dank voor je inzet ook namens mijn zus en namens mijn vrouw.