MOOS Makelaardij is een vertrouwd en betrouwbaar kantoor in Heeze dat zich op de verkoop, aankoop, aanhuur en verhuur van woningen specialiseert. In een markt die vaak complex en onvoorspelbaar is, bieden we persoonlijke begeleiding van begin tot eind. Onze klanten staan centraal, en we zorgen dat iedere stap van het proces duidelijk en stressvrij verloopt. Met een sterke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie, werken we...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Dirigentplein 151
5642RK Eindhoven
€ 399.000 k.k.
€ 5.466/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Belforthof 16
5627CX Eindhoven
€ 599.000 k.k.
€ 4.131/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 226 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Distelstraat 25
5643HV Eindhoven
€ 495.000 k.k.
€ 5.156/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 104 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Apollo 5
5591PN Heeze
€ 550.000 k.k.
€ 3.374/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Perceeloppervlakte
- 238 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
de Ambachten 171
5591NX Heeze
€ 485.000 k.k.
€ 4.330/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 285 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
de Ambachten 41
5591NM Heeze
€ 525.000 k.k.
€ 4.375/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 187 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (38)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
38 reviews totaal
Funda
22 reviews op Funda
16 reviews op Google
-
Keizerinnestraat 8
10Hele fijne makelaar,attent,snel,goed bereikbaar en vakkennis. We zijn erg tevreden en zouden haar zeker aanbevelen !
-
adrie van asten
2deze dame heeft een goede babbel waar je vooruit moet kijken, ze geeft haar courtage eerst inclusief btw maar maakt er gewoon exclusief btw van bij verdere afspraak. laat de klant opdraaien voor een afspraak. komen kosten bij die afgesproken zijn dat dit in de prijs zit. bij klachten sluit ze de app.
-
Wouter & Simon
10De samenwerking met Machteld was geweldig! Wij verkochten onze woning omdat we uit elkaar gingen. Hierdoor komt er natuurlijk een extra stukje emotie & stress bij kijken. Machteld biedt meer dan alleen het zakelijke stukje ''het verkopen van een huis''. Ze verplaatste zich in ons en was oprecht geïnteresseerd en bood extra ondersteuning waar nodig. Ze stelde mij erg op mijn gemak en geen vraag was teveel of raar voor haar. Via whatsapp kun je haar eenvoudig bereiken en heb je vaak binnen een uur reactie. Ook nam ze veel werk uit handen wat niet per se had gehoeven. Als je belt neemt ze 9/10 keer direct op. Erg fijn en snel schakelen. Ik ben iemand die altijd de strategie en reden achter dingen wil begrijpen. Dat legde ze ook haarfijn uit. Ze is helder, transparant en eerlijk in communicatie en meegaand met je wensen al verkoper. Maar geeft wel een concreet en professioneel advies. Het contact is erg gezellig en luchtig en totaal niet zoals ik van een makelaar verwacht. Maar dan in positieve zin! Enorm blij dat onze woning is verkocht maar ik ga het contact met Machteld nu wel missen ;) Als je je woning gaat verkopen zou ik niet verder zoeken dan Moos Makelaardij!