De échte Makelaar
Erwin Verhoeven is een ervaren makelaar met veel kennis van de woningmarkt. Hij heeft zich gespecialiseerd in het verhuren en verkopen van woningen, met een sterke focus op klantgerichtheid. Zijn werk is gekenmerkt door transparantie, betrouwbaarheid en een persoonlijke aanpak. Hij luistert aandachtig naar de wensen van zijn klanten en zoekt altijd naar oplossingen die passen bij hun behoeften. Met jaren ervaring in de branche, weet Erw...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Pieter Appelmanspad 8
5622KC Eindhoven
€ 375.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- 110 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Europaplein 19
5684ZC Best
€ 640.000 k.k.
€ 4.961/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 348 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Dommelseweg 73
5554NM Valkenswaard
€ 375.000 k.k.
€ 4.747/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Hemelrijken 81
5612LB Eindhoven
€ 535.000 k.k.
€ 3.092/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 173 m²
- Perceeloppervlakte
- 329 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Braak 22
5501DJ Veldhoven
€ 295.000 k.k.
€ 6.020/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 49 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
Kard. de Jongstraat 11
5554RA Valkenswaard
€ 265.000 k.k.
€ 5.096/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 52 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (17)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
17 reviews totaal
Funda
14 reviews op Funda
3 reviews op Google
-
Dorpstraat 70
9Erwin is een hele fijne makelaar. Hij heeft heel goed met ons meegedacht en is erg geduldig met ons geweest. Verder goede tips, verzorging en begeleiding van de verkoop. Wij zijn zeer tevreden en zouden hem zonder meer opnieuw als makelaar kiezen.
-
Gaanderij 45
10Erwin is very knowledgable on the market and delivered more than we expected. Always explained anything that is unclear to us.
-
Stratumsedijk 23 85
10Het contact liep heel soepel en hele goede service. Daarom bevelen wij De echte Makelaar aan. Dus als je een betrouwbare makelaar zoekt is dit je man.
-
Ekkerweg 14
9Erwin heeft mij van begin tot eind begeleid in de aankoop van mijn eerste huis. Ik had nergens zorgen over, hij regelde alle afspraken voor bezichtingen, en bij de onderhandeling kwamen we samen tot een goede conclusie (heeft me een behoorlijke som geld gescheeld door onder de vraagprijs te kunnen kopen). Ook in de afhandeling van de aankoop, inclusief het regelen van contact met een hypotheekadviseur, bouwkundige keuring werden geregeld door Erwin. Als ik vragen had stond hij a…
-
Aartshertog Albertweg 28
10We hebben deze makelaar ingeschakeld voor zowel de aankoop als de verkoop van onze woning, en dat bleek een uitstekende keuze. Hij kent de regio op zijn duimpje, denkt actief met je mee en geeft ook gedegen technisch advies. Bovendien merkten we dat zijn goede relatie met andere makelaars ons echt vooruit hielp. Kortom: professioneel, betrokken, zeer kundig en betrouwbaar: een absolute aanrader!