Van de Zande Makelaardij Kaatsheuvel
"Al meer dan 65 jaar thuis in De Langstraat!"
Van de Zande Makelaardij is sinds meer dan 65 jaar actief in De Langstraat, een regio die bestaat uit de gemeentes Waalwijk, Loon op Zand en Heusden met al hun bijbehorende plaatsen. Onze medewerkers wonen zelf in de regio en weten daarom het juiste advies te geven voor wie op zoek is naar een woon- of bedrijfspand. Wij specialiseren ons in bestaande bouw, nieuwbouw en bedrijfsmatig vastgoed, met een sterke focus op taxatie. Door jarenl...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 38 A
5171DD Kaatsheuvel
€ 480.000 k.k.
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Paalstraat 39
5176NE De Moer
€ 1.200.000 k.k.
€ 4.255/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 282 m²
- Perceeloppervlakte
- 1225 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Beschikbaar
van Haestrechtstraat 24 232
5171RC Kaatsheuvel
€ 79.500 k.k.
€ 1.528/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 52 m²
- Perceeloppervlakte
- 208 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder optie
Berkakker 6
5171SR Kaatsheuvel
€ 445.000 ,-
€ 4.120/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 106 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Berkakker 2
5171SR Kaatsheuvel
€ 455.000 ,-
€ 4.213/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 105 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Waterlaat 22
5171VX Kaatsheuvel
€ 400.000 k.k.
€ 3.478/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 171 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (34)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
34 reviews totaal
Funda
20 reviews op Funda
14 reviews op Google
-
't Seuverick 37
9zeer deskundig personeel met een goede betrokkenheid bij alles wat er moet gebeuren. Enthousiast in de werkwijze , altijd bereikbaar ook in de avonduren.
-
Waterlaat 22
9alles is tot op dit moment deskundig en goed verlopen , zeker als je een altijd goedgemutste contactpersoon hebt die je met raad en daad bijstaat.
-
Gasthuisstraat 14 C
9Prettige, leuke makelaar duidelijke zowel telefonisch, whatsapp fijne communicatie ben zeer tevreden.
-
Smallevaert 33
10Het contact met de makelaar was heel prettig en verliep soepel. Het is een betrouwbaar kantoor met veel kennis. Er wordt graag je meegedacht. Na de bezichtigen ook altijd even contact dus werd ook goed op de hoogte gehouden.
-
Castellanie 8
9Het contact met makelaar Martijn van Lent van van de Zande was van het begin af aan prima. Heel deskundig en een goed prijsvoorstel. De begeleiding met aspirant kopers verliep vlot en secuur. Ook die met de uiteindelijke koper was naar wens van beide partijen. De brochure die gemaakt was van mijn appartement was zeer uitgebreid en met super foto's gemaakt door de fotografe. Ik kan makelaardij van de Zande aan iedereen aanbevelen.
-
De Hooivork 19
10Wij zijn goed begeleid in het hele traject en de contacten waren persoonlijk. Het plan van aanpak sprak ons erg aan.
-
Doctor van Beurdenstraat 24
10Ons huis was geen standaardhuis, daar hebben ze ons realistisch, creatief en eerlijk in begeleid. De makelaar nam zelf veel initiatieven en overlegde regelmatig met ons om te proberen ons huis zo snel mogelijk te verkopen. Kortom, zeer tevreden!