Woon4you Makelaars & Taxateurs
"Realistische professionals met no nonsens aanpak"
Frank van der Zalm is een ervaren makelaar met veel kennis en passie voor de woningmarkt. Hij heeft zich gespecialiseerd in zowel koop- als verkooptransacties en helpt klanten van harte bij het vinden van de juiste woning of het succesvol verkopen van hun huis. Met zijn geduldige en persoonlijke aanpak zorgt hij ervoor dat elke klant zich op zijn gemak voelt tijdens het hele proces. Hij heeft jarenlang ervaring in de regio en kent de ma...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Koninginneweg 29
2161ZA Lisse
€ 385.000 k.k.
€ 5.274/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Heereweg 173 A
2161BC Lisse
€ 325.000 k.k.
€ 5.702/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 57 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Laan van Turkenburg 23
2411VN Bodegraven
€ 625.000 k.k.
€ 3.811/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 180 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Polderpeil 304
2408SE Alphen aan den Rijn
€ 569.000 k.k.
€ 3.979/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 143 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Punterhof 14
2162LC Lisse
€ 469.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 109 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Willem-Alexanderplein 60
2161SR Lisse
€ 445.000 k.k.
€ 6.181/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (68)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
68 reviews totaal
Funda
42 reviews op Funda
26 reviews op Google
-
Faleriolaan 191
10Woon4you makelaars is een betrokken team aan deskundigen die flexibel met je mee denken. Met deskundig inzicht, professionaliteit, maar ook een fijne persoonlijke toon heb ik veel waarde gehecht aan de verscheidene adviezen en hulp die ik ontvangen heb.
-
Hans Luiken
10Waar veel makelaars nu kiezen voor een scherpe prijsstelling met als gevolg minstens 20 bezichtigingen. Dat betekent dat je telkens je huis op orde moet hebben en dus ook iedere keer je huis uit moet. Veel belangstelling levert uiteindelijk de gewenste vraagprijs op maar het geeft veel onrust. Nick vheeft veel mensen in zijn portefeuille en pikte daar de juiste uit en die koper wist dat hij met een top prijs zou moeten komen want de markt optrommelen had altijd nog gekund. Met weinig rumoer en gedoe heb ik de hoofdprijs gekregen. Daar ben ik ontzettend blij mee.
-
Strausslaan 41
10Het hele team is betrokken, vakkundig en fijne communicatie. Afspraken worden nagekomen en ook de bereikbaarheid is heel goed. Voor zowel aan- als verkoop zeer aan te bevelen!
-
Hellen Van Der Poel
10Super fijn geholpen door Janneke met de aankoop van ons eerste huis!
-
Spaarndamseweg 278
10Vriendelijk duidelijk komen afspraken na en zijn goed bereikbaar. Erg betrouwbare partij. Goede service en vlotte afhandeling.
-
Wagendwarsstraat 19
9Prettige hardwerkende makelaars die de lokale markt goed kennen, deskundig zijn en goed bereikbaar. Heel prettige communicatie.