Hoetink Makelaars
"Actief en betrokken!"
Wij zijn een actieve en innovatieve makelaar, gespecialiseerd in de verkoop en aankoop van woningen. Onze heldere visie op waardebepaling en verkoopstrategie helpt u om de maximale opbrengst te realiseren. Wij adviseren u actief in het voorbereiden van uw woning op de verkoop, met maatwerk en persoonlijke aandacht. Onze eerlijke tarieven en vakkundige benadering zorgen voor een betrouwbare partner bij elke transactie. Klantvriendelijkhe...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Biljoenlaan 61 3
6825ES Arnhem
€ 275.000 k.k.
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Brekelenkampstraat 13 1
6825BR Arnhem
€ 245.000 k.k.
€ 3.267/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Matenalaan 167
6825DN Arnhem
€ 249.500 k.k.
€ 3.043/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Boksbergenstraat 7 1
6825BB Arnhem
€ 215.000 k.k.
€ 3.412/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Gravenstraat 18 1
6828JX Arnhem
€ 350.000 k.k.
€ 3.017/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Lange Wal 48 3
6826ND Arnhem
€ 250.000 k.k.
€ 3.676/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (29)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
29 reviews totaal
Funda
15 reviews op Funda
14 reviews op Google
-
Keulse Slag 46
10Topservice! Professioneel, vriendelijk en altijd goed bereikbaar. Het hele proces verliep soepel dankzij mijn makelaar.
-
Lange Wal 48 3
9Het contact is goed verlopen. Alleen had ik het proces iets anders ingestoken dan het nu verlopen is. Uiteindelijk zijn we tevreden over de gang van zaken.
-
Gildemeestersplein 132
10Dennis is een zeer betrokken makelaar. Ik heb de samenwerking als erg prettig ervaren! Denkt mee, adviseert en is vertrouwenwekkend! Ik raad deze makelaar aan!
-
Tom Lamers
10Dennis en het Hoetink team bedankt voor de goede verkoop!
-
gul cihan
10Wij zijn erg blij en zeer tevreden met Hoetink Makelaars. Vanaf het eerste contact voelde alles professioneel, duidelijk en betrouwbaar aan. Hij nam de tijd om al onze vragen te beantwoorden en hield ons tijdens het hele proces goed op de hoogte. Dankzij zijn ervaring en rustige aanpak verliep alles zonder stress en veel sneller dan verwacht. Wij voelden ons echt ondersteund van begin tot eind. Een uitstekende service – wij raden hem zeker aan!
-
Wijenburglaan 107
9Prima en deskundige makelaar en fijn en informeel in contact. Heeft ons goed geholpen en het was fijn samenwerken met hem.
-
Delfzijlstraat 87
10De makelaar heeft goed zijn best gedaan en ervoor gezorgd dat de woning snel verkocht is de communicatie was prettig en verwerd voortvarend te werk gegaan kort om ik ben zeer tevreden over het behaalde riseltaat.