Egging Advies / Makelaardij
In Zeddam staat Egging Advies / Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke vastgoedoplossingen. Met een sterke focus op de regio, helpen we zorgvuldig en doelgericht bij het kopen, verkopen of beheren van onroerend goed. Onze belofte is om transparant en gedetailleerd te zijn, zodat u altijd op de hoogte bent van elke stap in het proces. Wij bieden een breed aanbod aan diensten, van huurwoningen tot bedrijfsobjecten en bouwgronden. On...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kilderseweg 10
7038EH Zeddam
€ 675.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 192 m²
- Perceeloppervlakte
- 705 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Benedendorpsstraat 26
7038BC Zeddam
€ 620.000 k.k.
€ 2.857/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 745 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Beschikbaar
's-Heerenbergseweg 24
7038CC Zeddam
€ 497.500 k.k.
€ 2.926/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 631 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Witte Paters 29
7041SR 's-Heerenberg
€ 495.000 k.k.
€ 4.195/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 270 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Bannerheerstraat 1
7038AH Zeddam
€ 360.000 k.k.
€ 3.461/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 252 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Benedendorpsstraat 1
7038BA Zeddam
€ 445.000 ,-
€ 4.635/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (24)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
24 reviews totaal
Funda
9 reviews op Funda
15 reviews op Google
-
Koningsstraat 9
10Prettig, persoonlijk contact, kundig. Gerjan was altijd goed bereikbaar, had veel kennis van de markt.
-
Vinkwijkseweg 3 B
10Egging Makelaar is zeer correct en handelt snel tegen een goede service, prijs en kwaliteit. Heeft een goede presentatie van de wo ing met duidelijke en goede foto's en een goede begeleiding van het proces.
-
Tim
10Vriendelijk en uitgebreid geholpen bij een bezichtiging eerder dit jaar.
-
Danjo Dijk
10 -
Padevoortseallee 24
10Het contact met gerjan verliep erg soepel en laagdrempelig. Een goed en helder verkoop plan wat resulteerde in veel bezichtigingen en biedingen. Hij heeft de verkoop perfect geregeld
-
Klootsemastraat 47
9Alles naar wens verlopen. Mooie foto's van het huis gemaakt en alles naar volle tevredenheid uitgevoerd.
-
Benedendorpsstraat 28 a
10Prettige samenwerking. Duidelijke communicatie. Lokale makelaar die de markt goed kent. De prognose vooraf bleek later heel realistisch.
-
Schuttersveld 7
10Goed ook tijdens zijn vakantie app hij super goed . Vriendelijke problemen lost hij zo goed mogelijk op
-
Kerkplein 1
9Vriendelijk en goed contact. Snelle reactie. Vakkundig advies en goede service.
-
Kleine Overstraat 71
10Vriendelijk en deskundige makelaar die met je meedenkt en doet. Alles is prima verlopen. Aan iedereen aan te bevelen!
-
Kerkweg 24
6 -
Ben Stinnissen