Rijnlandhaven Makelaardij BV
Rijnlandhaven Makelaardij BV staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Silvolde. Wij zijn actief in de regio en geëngageerd om u te helpen bij het vinden van uw ideale woning of werkplek. Onze belofte is om u met professionaliteit en transparantie te begeleiden door het koop- of huurproces. Wij leggen de nadruk op een persoonlijke benadering en geven u altijd ruimte om uw wensen te delen. Onze ervaring in de regio en onz...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Luimesweg 20
7084AS Breedenbroek
€ 938.000 k.k.
€ 5.422/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 173 m²
- Perceeloppervlakte
- 5680 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 1 A
7076BB Varsselder
€ 475.000 ,-
€ 3.862/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Zandheuvel 25
7064ZA Silvolde
€ 387.500 k.k.
€ 4.669/m²
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Heelweg 37
7091BS Dinxperlo
€ 348.000 k.k.
€ 1.392/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 250 m²
- Perceeloppervlakte
- 866 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Heelweg 37 A
7091BS Dinxperlo
€ 258.000 k.k.
€ 3.035/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- 353 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Onder optie
Koninksweg 3 C
7065AD Sinderen
€ 985.000 k.k.
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- —
- Perceeloppervlakte
- 3350 m²
- Slaapkamers
- —
Reviews (12)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
12 reviews totaal
Funda
1 reviews op Funda
11 reviews op Google
-
M Odolphij
2Huis gekocht met lek dak dit was bekend bij de eigenaar van de woning echter vergeten om voor de verkoop door te geven, diverse keren eigenaar van makelaars kantoor er op aangesproken tevens mails gestuurd maar er wordt nergens op gereageerd! Of te wel ga niet met dit kantoor in zee, als ze eenmaal iets verkocht hebben reageren ze nergens meer op. Dit kantoor is nog geen ster waard!!
-
V H
2Wij hebben een huis gekocht via deze makelaar en achteraf bleken verrote kozijnen en boeidelen overschilderd te zijn. dak verrot te zijn riool problemen enz enz. Deze makelaar er op aangesproken en hij voelde ook mede schuldig. Al met al komen we er financieel niet meer uit en hebben besloten om na 4 jaar stress en ellende dit huis te verkopen en weer te gaan huren. Bedankt!
-
Industrieweg 99
9Heel prettig contact, een goede mentaliteit en heldere afspraken die nagekomen worden. Dit is een goede keuze geweest.
-
Els Bakker
10 -
Joyce Mauro
10altijd vriendelijk en goed geholpen! Zeer tevreden.
-
G J H Konings
10De heer Bakker is een aimabel persoon: komt zijn informatieplicht naar potentiële kopers toe na en schroomt niet, ook al is het nieuws minder goed, de telefoon te pakken en je volledig te informeren. Een aanrader en vooral een voorbeeld voor andere makelaars.