ten Hag Makelaars Doetinchem
"Welkom bij ten Hag Makelaars!"
Bij ten Hag Doetinchem staan we voor persoonlijke begeleiding bij de aankoop of verkoop van een woning. Wij combineren alles onder één dak, zodat je met één partner kunt rekenen op verkoop, aankoop, hypotheek en financieel advies. Zo ontstaat er overzicht en rust, zodat je keuzes goed afgewogen worden. Ons team is enthousiast en betrokken, met korte lijnen en een aanpak die echt bij jou past. Of je nu op zoek bent naar je eerste woning,...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hoge Veld 7
7122ZL Aalten
€ 285.000 k.k.
€ 2.244/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 258 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Burgemeester Tenkinkstraat 4
7001EV Doetinchem
€ 695.000 k.k.
€ 3.994/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 415 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Varsseveldseweg 91
7002LJ Doetinchem
€ 495.000 k.k.
€ 3.960/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 655 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Rheastraat 11
6916BL Tolkamer
€ 365.000 k.k.
€ 3.650/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Madeliefstraat 1
7004EJ Doetinchem
€ 375.000 k.k.
€ 3.378/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 267 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Dr Huber Noodtstraat 49
7001DS Doetinchem
€ 319.000 k.k.
€ 3.584/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (27)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
27 reviews totaal
Funda
17 reviews op Funda
10 reviews op Google
-
lotus van geemen
10Super fijn geholpen door een leuk en vriendelijk team. Goede communicatie en alles was snel geregeld. Wij zijn heel blij met ons huis.🤩 …
-
Jorn Groot Roessink
10 -
Alsemveld 2
8Het fijne van deze makelaar was het temperen van hoge verwachtingen. Op deze manier had ik een beter beeld van de woning die ik verkocht heb.
-
Donaudal 79
9Het kontakt verliep uitstekend namen alle tijd wat betreft begeleiding bij de voorbereiding en de verkoop
-
Duval Slothouwerstraat 54
9Erg prettig contact gehad met de makelaar. We werden in alles begeleid en op de hoogte gehouden. Deze makelaar neemt de tijd voor alles en dat hebben wij als zeer bijzonder ervaren.
-
Boddens Hosangstraat 17
8Duidelijk, helder, standvastig in de communicatie. Geen lang traject van bezichtigingen, gewoon 1 dag, daarna bieden en klaar was de klus. Mijns inziens heeft de makelaar weinig moeite hoeven doen voor onze woning Daardoor vind ik de prijs-kwaliteit verhouding van onze opdracht uit balans.
-
De Bogaert 18
9Prettig contact, duidelijke communicatie, goed advies en vlotte afhandeling. Deze makelaar is zeker aan te raden.
-
Nieuwe Kerkweg 55
9Het contact met de makelaar was goed, ze heeft me super geholpen met alles en mijn verwachtingen zijn overtroffen!
-
Donaudal 40
10Vanaf de eerste kennismaking was er meteen sprake van een vertrouwd gevoel dat alleen maar sterker werd naarmate de voorbereidingen voor de verkoop vorderde. Goede adviezen wat wel en niet te doen voor verkoop alsmede het traject voor de fotografie van de woning. Daarnaast een juiste inschatting van een marktconforme verkoopprijs van onze woning (ook nog eens bevestigd door een oud makelaar). Dit alles heeft ons heel gelukkig gemaakt daar ons huis snel verkocht was voor een heel…