Lamberink Makelaars & Adviseurs
"Al meer dan 35 jaar jouw makelaar in het Noorden"
Lamberink Makelaars & Adviseurs staat al meer dan 35 jaar voor betrouwbare en gedetailleerde dienstverlening in het Noorden. Onze aanpak is gericht op maximale zichtbaarheid en optimale verkoopresultaten. Door een uitgebreid marketingpakket, landelijke netwerken en een sterke eigen zoekersdatabase zorgen we ervoor dat jouw woning op de juiste manier in beeld komt. Onze specialisatie ligt niet alleen in de verkoop, maar ook in aankoop, v...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Tichelwerkstraat 4
7906HX Hoogeveen
€ 250.000 k.k.
€ 3.378/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kanaal N.Z. 4
9414TL Hooghalen
€ 599.000 k.k.
€ 3.443/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 8839 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Schoolstraat 19
9421SK Bovensmilde
€ 259.000 k.k.
€ 3.754/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- 230 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Compagnonsweg 8
8427RJ Ravenswoud
€ 849.500 k.k.
€ 3.358/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 253 m²
- Perceeloppervlakte
- 3660 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Schoolstraat 34
9421SN Bovensmilde
€ 319.500 k.k.
€ 2.778/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 301 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Suermondsweg 14 A
9422EE Smilde
€ 325.000 k.k.
€ 3.495/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 528 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (16)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
16 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
-
Meekhofsveen 1
10Pieter heeft ons geholpen met de aankoop van onze eerste woning. Dit is super snel gegaan en hij heeft ons goed advies gegeven over het bod. Het contact verliep soepel en snel. Wij zouden deze makelaar zeker aanraden
-
Beilervaart 59
9De makelaar heeft ons heel goed geholpen met de bieding en het verdere verloop. Hij is goed bereikbaar en denkt mee op een rustige manier, wat vertrouwen geeft. Bij de bezichtiging van het aangekochte huis was door omstandigheden een collega van hem aanwezig die eveneens goed geïnformeerd was.
-
Eursing 8
10Service en begeleiding makelaar naar verkoper verloopt uitstekend. Bij vragen snel antwoord. Is ook goed bekend met de marktkennis. Deze makelaar al eerder gehad en de samenwerking verloopt goed.
-
Vanghout 21
9Als vakkundig, rustig en sympathiek hebben wij onze makelaar leren kennen. Contacten verliepen makkelijk, aanpassingen t.a.v. minder digitaal vaardig geruisloos.
-
Rozenstraat 31
10Het bezoek aan onze woning van de makelaar verliep erg snel na een telefoontje voor een afspraak voor de verkoop. Ook het gesprek met daarna de plaatsing op de site verliep voorspoedig. Wij zijn zeer deskundig door een enthousiaste medewerker geholpen. Onze woning was in notime verkocht. Ook de afwikkeling hebben wij als zeer prettig en professioneel ervaren. Alle lof naar naar deze makelalaar!