- Verkocht
Burg.van Banningstraat 5
6591AS Gennep
€ 479.500 k.k.
€ 3.962/m²
- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 306 m²
- Slaapkamers
- 3
Bekijk 67 verkochte woningen in Gennep
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Gennep of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Gennep. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 94 woningen in Gennep.
6591AS Gennep
€ 479.500 k.k.
€ 3.962/m²
6591GJ Gennep
€ 565.000 k.k.
€ 3.978/m²
6591XK Gennep
€ 399.000 k.k.
€ 3.594/m²
6591XN Gennep
€ 349.000 k.k.
€ 3.261/m²
6591DC Gennep
€ 489.000 k.k.
€ 2.457/m²
6591ZT Gennep
€ 398.000 k.k.
€ 3.864/m²
6591GK Gennep
€ 335.000 k.k.
€ 3.526/m²
6591TM Gennep
€ 369.000 k.k.
€ 3.727/m²
6591TC Gennep
€ 529.000 k.k.
€ 3.725/m²
6591XE Gennep
€ 269.000 k.k.
€ 4.338/m²
6591TM Gennep
€ 425.000 k.k.
€ 3.794/m²
6591GJ Gennep
€ 419.000 k.k.
€ 3.741/m²
6591BM Gennep
€ 525.000 k.k.
€ 3.776/m²
6591BW Gennep
€ 469.500 k.k.
€ 3.193/m²
6591GG Gennep
€ 375.000 k.k.
€ 4.120/m²
6591XZ Gennep
€ 465.000 k.k.
€ 3.690/m²
6591BH Gennep
€ 289.000 k.k.
€ 4.188/m²
6591GP Gennep
€ 475.000 k.k.
€ 4.166/m²
6591XA Gennep
€ 400.000 k.k.
€ 3.508/m²
6591CG Gennep
€ 650.000 k.k.
€ 4.193/m²
6591TN Gennep
€ 469.000 k.k.
€ 4.114/m²
6591EV Gennep
€ 350.000 k.k.
€ 3.398/m²
6591WE Gennep
€ 325.000 k.k.
€ 3.250/m²
6591ZS Gennep
€ 499.000 k.k.
€ 3.723/m²
6591CM Gennep
€ 520.000 k.k.
€ 3.058/m²
6591ZT Gennep
€ 400.000 k.k.
€ 4.000/m²
6591VH Gennep
€ 589.000 k.k.
€ 3.979/m²
6591EW Gennep
€ 325.000 k.k.
€ 4.276/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Gennep.
Recent verkocht in Gennep? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Gennep, vergelijk verkoopmakelaars in Gennep of bekijk de beste verkoopmakelaars in Gennep voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Gennep.
De kosten van een makelaar in Gennep verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Gennep om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 67 verkochte woningen in Gennep binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Gennep geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Gennep om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Gennep. Plan de volgende stap via de gids huis verkopen in Gennep.