- Verkocht
Koailân 2
8493LA Terherne
€ 330.000
€ 3.626/m²
- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- 97 m²
- Slaapkamers
- 2
Bekijk 23 verkochte woningen in Terherne
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Terherne of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Terherne. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 42 woningen in Terherne.
8493LA Terherne
€ 330.000
€ 3.626/m²
8493RC Terherne
€ 398.000 k.k.
€ 3.133/m²
8493LK Terherne
€ 349.000 k.k.
€ 4.011/m²
8493LK Terherne
€ 255.000 k.k.
€ 4.903/m²
8493LC Terherne
€ 349.000 k.k.
€ 3.034/m²
8493KJ Terherne
€ 755.000 k.k.
€ 0/m²
8493RG Terherne
€ 1.250.000 k.k.
€ 0/m²
8493KA Terherne
€ 575.000 k.k.
€ 7.371/m²
8493KK Terherne
€ 639.000 k.k.
€ 7.888/m²
8493MG Terherne
€ 450.000 k.k.
€ 10.975/m²
8493LA Terherne
€ 397.500
€ 3.581/m²
8493LA Terherne
€ 340.000
€ 3.777/m²
8493LA Terherne
€ 340.000
€ 3.777/m²
8493LA Terherne
€ 334.000
€ 3.670/m²
8493LA Terherne
€ 304.000
€ 3.897/m²
8493LA Terherne
€ 299.000
€ 3.833/m²
8493MA Terherne
€ 395.000 k.k.
€ 9.634/m²
8493KN Terherne
€ 375.000 k.k.
€ 8.522/m²
8493LL Terherne
€ 825.000 k.k.
€ 9.065/m²
8493LN Terherne
€ 485.000 k.k.
€ 6.298/m²
8493LH Terherne
€ 865.000 k.k.
€ 2.703/m²
8493LN Terherne
€ 435.000 k.k.
€ 5.178/m²
8493LX Terherne
€ 550.000 k.k.
€ 4.621/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 28 makelaars in Terherne.
Zelf je woning verkopen in Terherne? Vergelijk verkoopmakelaars in Terherne of bekijk de beste verkoopmakelaars in Terherne als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Terherne.
De kosten van een makelaar in Terherne verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Terherne kun je 28 makelaars vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Terherne om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 23 verkochte woningen in Terherne binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Terherne geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Terherne om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Terherne.
Vergelijk de 28 makelaars in Terherne op lokale verkoopervaring, reviews, verwachte opbrengst, courtage en marketingaanpak. Bekijk verkoopmakelaars in Terherne of de top 10 makelaars in Terherne om snel sterke kantoren te ontdekken.
Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Terherne. In 2025 waren er 705 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 489.000.
Deze cijfers helpen om het woningaanbod in Terherne beter te beoordelen en te vergelijken met recente verkochte woningen. Oriënteer je daarna op passende topmakelaars in Terherne voor verkoopadvies in deze regio.
Inwoners
705
Laatste jaar: 2025
Gemiddelde WOZ
EUR 489.000
Laatste jaar: 2025
Gemiddeld inkomen p.p.
EUR 35.100
Bron: AlleCijfers
Misdrijven (huidig jaar)
14
Totaal geregistreerd
| Jaar | Inwoners |
|---|---|
| 2021 | 755 |
| 2022 | 745 |
| 2023 | 755 |
| 2024 | 720 |
| 2025 | 705 |
| Jaar | Gemiddelde WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 313.000 |
| 2022 | EUR 353.000 |
| 2023 | EUR 414.000 |
| 2024 | EUR 460.000 |
| 2025 | EUR 489.000 |
Hoger
190
Praktisch
120
Middelbaar
250
Europa
30
Nederland
655
Buiten Europa
25
Label A
234
Label B
220
Label C
115
Label D
69
Label G
48
Label F
37
Label E
25
Label A+
11
Label A+++
2
Label A++
1
Label A++++
1
Label A+++++
0
| Jaar | Gas (m3) | Elektriciteit (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.180 | 2.330 |
| 2021 | 1.380 | 2.550 |
| 2022 | 1.030 | 2.350 |
| 2023 | 880 | 2.270 |
| 2024 | 830 | 2.320 |
Hoekwoning
Gas: 1.010 • Elektriciteit: 2.160
Huurwoning
Gas: 900 • Elektriciteit: 2.080
Koopwoning
Gas: 870 • Elektriciteit: 2.330
Appartement
Gas: 890 • Elektriciteit: 2.500
Tussenwoning
Gas: 990 • Elektriciteit: 1.960
Vrijstaande woning
Gas: 840 • Elektriciteit: 2.270
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 900 • Elektriciteit: 2.400
Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 160
| Periode | Misdrijven |
|---|---|
| jan 2025 | 3 |
| jan 2026 | 0 |
| jul 2025 | 1 |
| jun 2025 | 1 |
| mei 2025 | 0 |
| mrt 2025 | 0 |
| nov 2024 | 0 |
| nov 2025 | 1 |
| okt 2024 | 1 |
| okt 2025 | 1 |
| sep 2024 | 1 |
| sep 2025 | 2 |
Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Terherne.
Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.
Terherne telt in 2025 ongeveer 705 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Terherne is in 2025 circa € 489.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Terherne ligt rond € 35.100 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 14 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Terherne komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 386 woningen.