- Verkocht
Kemphaanstraat 6
1531VE Wormer
€ 439.000 k.k.
€ 3.251/m²
- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 119 m²
- Slaapkamers
- 3
Bekijk 112 verkochte woningen in Wormer
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Wormer of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Wormer. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 137 woningen in Wormer.
1531VE Wormer
€ 439.000 k.k.
€ 3.251/m²
1531HM Wormer
€ 315.000 k.k.
€ 5.164/m²
1531EJ Wormer
€ 360.000 k.k.
€ 5.454/m²
1531BD Wormer
€ 355.000 k.k.
€ 3.988/m²
1531PB Wormer
€ 425.000 k.k.
€ 4.829/m²
1531NR Wormer
€ 450.000 k.k.
€ 4.500/m²
1531MH Wormer
€ 475.000 k.k.
€ 5.053/m²
1531DR Wormer
€ 310.000 k.k.
€ 3.734/m²
1531TA Wormer
€ 450.000 k.k.
€ 4.245/m²
1531AR Wormer
€ 250.000 k.k.
€ 3.378/m²
1531CW Wormer
€ 425.000 k.k.
€ 3.971/m²
1531AM Wormer
€ 535.000 k.k.
€ 5.297/m²
1531TB Wormer
€ 425.000 k.k.
€ 4.047/m²
1531DS Wormer
€ 389.000 k.k.
€ 4.743/m²
1531MK Wormer
€ 585.000 k.k.
€ 4.642/m²
1531WB Wormer
€ 425.000 k.k.
€ 3.632/m²
1531BM Wormer
€ 499.500 k.k.
€ 4.540/m²
1531BL Wormer
€ 735.000 k.k.
€ 4.565/m²
1531ML Wormer
€ 500.000 k.k.
€ 5.434/m²
1531HS Wormer
€ 650.000 k.k.
€ 5.652/m²
1531TZ Wormer
€ 589.000 k.k.
€ 4.268/m²
1531VL Wormer
€ 450.000 k.k.
€ 3.846/m²
1531SH Wormer
€ 450.000 k.k.
€ 4.285/m²
1531HK Wormer
€ 450.000 k.k.
€ 3.813/m²
1531TJ Wormer
€ 425.000 k.k.
€ 5.120/m²
1531XG Wormer
€ 375.000 k.k.
€ 3.348/m²
1531HW Wormer
€ 900.000 k.k.
€ 4.838/m²
1531VN Wormer
€ 800.000 k.k.
€ 6.779/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Wormer.
Zelf je woning verkopen in Wormer? Vergelijk verkoopmakelaars in Wormer of bekijk de beste verkoopmakelaars in Wormer als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Wormer.
De kosten van een makelaar in Wormer verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Wormer om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 112 verkochte woningen in Wormer binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Wormer geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Wormer om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Wormer.