Renée van der Linden Makelaardij & Taxaties
In de regio Velden staat Renée van der Linden Makelaardij & Taxaties voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een klein team en veel aandacht voor de klant, zorgen we ervoor dat elk proces soepel verloopt. Onze belofte is om met professionaliteit en empathie te werken, zodat jij je gerust kunt voelen tijdens dit belangrijke proces. Wij specialiseren ons in verkoop en taxaties, met een werkwijze die gericht is op transparant...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Solingerhof 25
5941JS Velden
€ 725.000 k.k.
€ 3.125/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 232 m²
- Fläche des Grundstücks
- 681 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Markt 12 C
5941GA Velden
€ 339.000 k.k.
€ 4.708/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 72 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Rijksstraatweg 49
5943AA Lomm
€ 849.000 k.k.
€ 2.948/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 288 m²
- Fläche des Grundstücks
- 6496 m²
- Schlafzimmer
- 7
-
- Verkauft
Pastoor Baltesenstraat 1
5941CG Velden
€ 490.000 k.k.
€ 3.656/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 134 m²
- Fläche des Grundstücks
- 316 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Oude Heerweg 199
5941EM Velden
€ 309.000 k.k.
€ 3.551/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 87 m²
- Fläche des Grundstücks
- 162 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Lage Lei 59
5944CN Arcen
Preis auf Anfrage
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 98 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (13)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
13 Bewertungen insgesamt
Funda
10 Bewertungen auf Funda
3 Bewertungen bei Google
-
Pastoor Baltesenstraat 1
10Het was een prettige, duidelijke en toegankelijke makelaar die steeds snel en adequaat reageerde bijvragen of onduidelijkheden van onze kant. Fijn persoon.
-
Lage Lei 59
10Het contact met Renée hebben wij als erg prettig ervaren. Vanaf het eerste moment nam zij de tijd om alles duidelijk uit te leggen en ons stap voor stap mee te nemen in het proces. Bij vragen kregen we snel en helder antwoord, zowel telefonisch als via de app of mail, wat voor ons erg fijn werkte. Renée straalt deskundigheid uit en weet haar kennis op een toegankelijke manier over te brengen. Daarnaast was de omschrijving van ons huis op Funda mooi en zorgvuldig opgesteld, met o…
-
Vinkenkamp 5
8Übersetzt durch KIhätte lieber mehr persönlichen kontakt gehabt mit name bei den vielen zu ausfüllenden formularien ich bin nicht so der digitale torsteine aber verstehe auch dass dies die neue art ist.
-
St. Leonardsweg 0 ong
10Übersetzt durch KIGenau, inhaltlich stark, zuverlässig und integrau. Ich habe den Kontakt mit Renee als sehr angenehm empfunden.
-
Bevrijdingsweg 5
10Übersetzt durch KIWir sind sehr zufrieden mit dem Kontakt zum Makler. Auf alle unsere Fragen erhielten wir eine sehr schnelle, fachkundige Antwort. Sehr gute und angenehme Erfahrung.