Wormgoor Makelaars
"Wormgoor Immobilien – alles unter einem Dach"
Wormgoor is een hecht team met jarenlange ervaring in de makelaardij. Wij specialiseren ons in het verkopen, aankopen en verhuren van woningen en bedrijfspanden. Onze full service benadering zorgt ervoor dat we je gedurende het hele proces ondersteunen, van de eerste stap tot en met de afsluiting. Ons team staat voor je klaar met kennis van de lokale markt en een persoonlijke aanpak. Wij combineren ouderwetse kwaliteit met moderne effic...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Pipeluurseweg 8 D 13
7225ND Olburgen
€ 325.000 k.k.
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 59 m²
- Fläche des Grundstücks
- 565 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Gantvoort 19
7161KK Neede
€ 375.000 k.k.
€ 3.947/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- 295 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Meester Nelissenstraat 17
7156MA Beltrum
€ 825.000 k.k.
€ 5.810/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 142 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1830 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Hupselseweg 9
7151EL Eibergen
€ 397.500 k.k.
€ 3.206/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 124 m²
- Fläche des Grundstücks
- 260 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Hazemolenweg 8 a
7482NG Haaksbergen
€ 695.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 188 m²
- Fläche des Grundstücks
- 501 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Marijkestraat 32
7481GD Haaksbergen
€ 650.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 154 m²
- Fläche des Grundstücks
- 484 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (108)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
108 Bewertungen insgesamt
Funda
73 Bewertungen auf Funda
35 Bewertungen bei Google
-
Johnie Oldenboom
10 -
Kruiskamp 23
10Übersetzt durch KIGutes Ratschlag, Makler hat mitgedacht. Alle Fragen beantwortet. Guter Kontakt und oft. Alle Informationen korrekt weitergegeben und pünktlich. Zeit gegeben, um über Dinge nachzudenken.
-
Max
10Zeer fijn en professioneel geholpen door Ruud en zijn collegas met de aankoop van onze woning. Bedankt voor alles
-
Hagen 5
9Vanaf het moment dat we binnenliepen hadden we al een goed gevoel bij deze makelaar. We werden warm ontvangen en hij was ontzettend enthousiast over mijn huis. Fijn dat hij zo betrokken was, van begin tot eind bij de notaris. Een ware aanbeveling wat mij betreft!
-
Veldkeizerdijk 4
10Deskundige makelaar die heel constructief meedenkt. Hij kent de regionale markt. Prettige samenwerking.
-
Hoogkamp 74
10Heel goed geholpen. Alle medewerkers zijn vriendelijk, deskundig en vooral ook heel snel. Vanaf het begin hebben ze het al goed opgepakt. Beter kan eigenlijk niet.
-
het Rosbach 26
10Voornamelijk contact met Job gehad. Erg prettig om mee te werken. Heeft veel kennis en geeft goed advies. Zowel in aankoop als verkooptraject heeft hij goed ons heel geholpen. Kan hem zeker aanraden!