Bei Elst&co Makelaars verstehen wir, wie komplex und intensiv ein Schritt auf dem Immobilienmarkt sein kann. Wir sind für Sie da mit persönlicher Aufmerksamkeit, Expertise und einer klaren Strategie. Unsere Erfahrung und Kenntnisse basieren auf jahrelanger erfolgreicher Zusammenarbeit mit Kunden in Hengelo und der Umgebung. Unser Team besteht aus vier registrierten Gutachtern und einem Kandidaten-Makler, die zusammenarbeiten, um Ihre Wü...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Industriestraat 121
7553CM Hengelo
€ 560.000 k.k.
€ 4.118/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 136 m²
- Fläche des Grundstücks
- 434 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Tom Mandersstraat 14
7558MP Hengelo
€ 325.000 k.k.
€ 2.982/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 109 m²
- Fläche des Grundstücks
- 151 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Eendrachtstraat 15
7553AW Hengelo
€ 225.000 k.k.
€ 2.922/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 77 m²
- Fläche des Grundstücks
- 211 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Voortsweg 7
7523CB Enschede
€ 495.000 k.k.
€ 2.690/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 184 m²
- Fläche des Grundstücks
- 139 m²
- Schlafzimmer
- 7
-
- Verfügbar
Verzetsplein 29
7622DX Borne
€ 575.000 k.k.
€ 4.457/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 129 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Nordhornstraat 4
7559WS Hengelo
€ 439.500 k.k.
€ 3.756/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 117 m²
- Fläche des Grundstücks
- 254 m²
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (187)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
187 Bewertungen insgesamt
Funda
130 Bewertungen auf Funda
57 Bewertungen bei Google
-
lars bauhuis
10Als verkopende makelaar voor een nieuwbouwproject kende ik Maarten Tuiten al voor de verkoop van mijn appartement. Door het goede gevoel wat ik hier aan over heb gehouden, heb ik voor de verkoop wederom gekozen voor Elst&co. Na een duidelijk eerste gesprek en goede planning is de woning binnen 2 weken verkocht. De woningpresentatie was van alles voorzien en zag er zeer professioneel uit. Zeker een aanrader als makelaar.
-
de Wilmskamp 171
-
Oude Rietkamp 27
10Koen heeft ons goed geholpen bij de verkoop van onze woning. Wij hebben zijn dienstverlening als deskundig, betrokken en betrouwbaar ervaren.
-
Aaltje Noordewierstraat 63
7Ik ben in het algemeen tevreden, maar ik had meer secuur werk verwacht en meer proactief communicatie. En verder zijn makelaars gewoon te duur voor starterswoningen die zichzelf wel verkopen.
-
Wevelgemstraat 2
10Team van Elst & co is een zeer fijn en professioneel team. Ze hebben onze woning met alle zorgvuldigheid in verkoop gebracht en succesvol in korte tijd verkocht. We zijn enorm te spreken over ze en zouden direct weer voor ze kiezen