Horstra Makelaardij & Taxaties
"Alles für einen guten (Ver)kauf im Haus!"
Horstra Makelaardij & Taxaties is sinds 2003 actief in Hardenberg en heeft zich gespecialiseerd in verkoop, aankoop en taxaties. Johan Horstra kent de regio goed en zorgt ervoor dat koper en verkoper op een efficiënte manier bij elkaar komen. Met jaren ervaring als NVM makelaar in de regio, helpt hij zowel bij het verkopen van een woning als bij het vinden van de juiste aankoop. Bij een verkoop is het belangrijk om professioneel en doel...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Lijsterstraat 7
7771AH Hardenberg
€ 335.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 123 m²
- Fläche des Grundstücks
- 219 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Erve Ruitminck 8
7773DL Hardenberg
€ 445.000 k.k.
€ 3.069/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 145 m²
- Fläche des Grundstücks
- 306 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Het Bleekveld 7
7772PV Hardenberg
€ 465.000 k.k.
€ 3.496/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 133 m²
- Fläche des Grundstücks
- 264 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Berkenlaan 17
7771DG Hardenberg
€ 575.000 k.k.
€ 3.808/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 151 m²
- Fläche des Grundstücks
- 461 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Berkenlaan 4
7771DD Hardenberg
€ 450.000 k.k.
€ 4.091/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 110 m²
- Fläche des Grundstücks
- 425 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
De Kolk 8
7773BA Hardenberg
€ 825.000 k.k.
€ 3.261/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 253 m²
- Fläche des Grundstücks
- 610 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (31)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
31 Bewertungen insgesamt
Funda
26 Bewertungen auf Funda
5 Bewertungen bei Google
-
De Spa 38
10Vanaf het eerste gesprek een duidelijke nononsense aanpak en een juiste inschatting van de markt en de verkoopwaarde. We werden voortdurend op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen tijdens het proces. Het resultaat was een snelle verkoop tegen een bevredigende prijs. Zeer tevreden.
-
De Ooster Esch 12
10Het contact verliep prima, duidelijke afspraken mbt foto’s huis, goed bereikbaar via whatsapp contact ( whatsapp groep aangemaakt door de makelaar). Alles in overleg.
-
Zonnelaan 1
10Een makelaar met een eerlijk verhaal! Horstra heeft goede kennis van de markt en werkt met korte lijntjes, wat het contact erg prettig maakt. De communicatie is duidelijk en de verkoopstrategie is sterk en effectief gebleken. Zeker een aanrader!
-
Baalder-Esch 145
10Communicatie verliep perfect. Er werd snel gereageerd en teruggebeld indien nodig. Werd goed op de hoogte gehouden en kon met allerlei vragen terecht indien iets niet duidelijk was. Fijne samenwerking
-
Koekoeksbloem 2
10Johan is een ervaren makelaar die de markt in Hardenberg als geen ander kent. Hij heeft de juiste connecties om te schakelen met financieel adviseurs en andere belangrijke partners. Johan vind persoonlijk contact belangrijk en dat is enorm prettig! Elkaar in de ogen kunnen kijken bij het maken van grote beslissingen is fijn, Johan snapt dat! Daarnaast is het korte lijntje met Mariska enorm prettig. Ze antwoordt snel op vragen, houdt evt. termijnen goed in de gaten en denkt mee …