HOME makelaars
"Fühlt sich an wie ZUHAUSE | Immobilienmakler"
HOME makelaars kijkt naar de huizenmarkt als een markt van en voor het leven. Waarde is niet alleen te berekenen met formules, maar ook bepaald door gevoelens. Daarom is mensenkennis en inlevingsvermogen essentieel voor een succesvolle verkoop. Wij werken samen met professionele stylisten die jouw huis op een unieke manier laten stralen. Met creatieve en aandachtspuntenende social media-inhoud waken wij ervoor dat jouw verhaal de juiste...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Kloosterhof 16
7661RG Vasse
€ 520.000 k.k.
€ 3.586/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 145 m²
- Fläche des Grundstücks
- 551 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
De Aanleg 303
7678VZ Geesteren
€ 635.000 k.k.
€ 4.847/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 131 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
De Aanleg 203
7678VZ Geesteren
€ 309.000 k.k.
€ 4.352/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 71 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Bruno van Ommenstraat 1
7651BP Tubbergen
€ 595.000 k.k.
€ 3.742/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 159 m²
- Fläche des Grundstücks
- 451 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Stadtlohnallee 39
7595BS Weerselo
€ 649.000 k.k.
€ 4.327/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 150 m²
- Fläche des Grundstücks
- 489 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Pastoor Vredendaalpad 5
7651CJ Tubbergen
€ 598.000 k.k.
€ 3.232/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 185 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (27)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
27 Bewertungen insgesamt
Funda
26 Bewertungen auf Funda
1 Bewertungen bei Google
-
Zonnebloemstraat 28
10Ontzettend fijne samenwerking! Bart was vlot met reageren. Toen de woning was opgenomen, werd er een app aangemaakt en kon er snel gecommuniceerd worden. De woning was ook snel verkocht. HOME Makelaars is wat mij betreft een aanrader. Complimenten!!
-
Peuverstraat 27
10Wij hebben de verkoop van ons huis via Home makelaar als zeer prettig ervaren. Het contact verliep via een groepsapp wat erg prettig was. Telefonisch stonden ze altijd klaar voor onze vragen, dit waren er best veel aangezien wij voor het eerst een huis gingen verkopen ;-) ons mooie huis kwam perfect tot uiting door de mooie presentatie van o.a. de fotograaf. Milan en Pam maakte hele mooie filmpjes waardoor er een realistische impressie tot stand kwam van ons huis. Bedankt voor d…
-
het Eertman 32
10Uitstekende communicatie en afstemming. Perfecte kennis van de markt in deze omgeving. Goede presentatie. Snel verkocht.
-
Refterstraat 38
10Een makelaar die met echte passie en inzet werkt. We voelden ons gedurende het hele traject uitstekend begeleid. Geen vraag was te veel, er werd actief meegedacht en we kregen altijd snel en duidelijk antwoord. We zijn ontzettend tevreden over de samenwerking — bedankt voor alles.
-
Brinkstraat 22
9Übersetzt durch KIDie Kommunikation verlief sich flüssig und klar. Der Makler hielt die Termine ein und gab realistische Erwartungen an. Die Abwicklung war professionell und ohne Schnickschnack. Genau das, was man in dieser Region hofft.