marijke. makelaardij
marijke. makelaardij staat voor betrokkenheid, ervaring en woongeluk in Almelo en de omgeving. Wij begripvol en professioneel begeleiden je bij het kopen, verkopen of verhuren van een woning. Onze focus ligt op het creëren van een rustige, emotionele en succesvolle ervaring voor onze klanten. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop en verhuur. Onze werkwijze is transparant, persoonlijk en gericht op jouw wensen. Wij zijn gecertif...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
De Vogelweide 46
7609AA Almelo
€ 390.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 105 m²
- Fläche des Grundstücks
- 322 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Hogebeldsweg 8
7607VK Almelo
€ 220.000 k.k.
€ 2.651/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 83 m²
- Fläche des Grundstücks
- 90 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Clematisstraat 63
7601EH Almelo
€ 184.500 k.k.
€ 2.976/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 62 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Unterbreitung
Ampsen 26
7608MN Almelo
€ 250.000 k.k.
€ 1.969/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 127 m²
- Fläche des Grundstücks
- 162 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Palissade 13
7609ZE Almelo
€ 389.500 k.k.
€ 3.141/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 124 m²
- Fläche des Grundstücks
- 203 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
De Hop 165
7609EM Almelo
€ 250.000 k.k.
€ 2.976/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 84 m²
- Fläche des Grundstücks
- 162 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (129)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
129 Bewertungen insgesamt
Funda
64 Bewertungen auf Funda
65 Bewertungen bei Google
-
Menkemaborg 39
9Bijzonder vriendelijke, deskundige, snelle begeleiding van de verkoop. Niets dan lof en zou iedereen deze makelaar en haar team aanbevelen.
-
crista bosgoed
10Marijke (en haar team) is 1 van de weinige vrouwen die, bij deze zakelijke deal, meer als een vriendin voelt dan als iemand die geld van je krijgt. Zo onwijs attent, vriendelijk en geduldig. Vol vakmanschap verkoopt ze jouw huis op de meest leuke manier!
-
Hanzelaan 20
10Marijke is een makelaar die de markt kent. Ze stelt een duidelijk verkoopplan op en begeleidt het hele traject met zorg en aandacht. Fijn dat we voor haar gekozen hebben bij de verkoop van mijn moeders huis.
-
Wilgenstraat 24
10Marijke is een goede, leuke en deskundige makelaar. Ze is goed bereikbaar en helpt ook met andere zaken dan alleen de verkoop van eigen woning.
-
Westeinde 529
10Marijke (en haar team) is 1 van de hele weinige vrouwen die tijdens een zakelijke deal meer voelt als een vriendin, dan iemand die geld van je krijgt. Onwijs vriendelijk, attent, geduldig en vol met vakmanschap verkoopt ze je huis in een handomdraai op de meest leuke manier.
-
Jan Zwak
10Wij kunnen Marijke Makelaardij van harte aanbevelen aan iedereen die zijn of haar huis wil verkopen in een prettige en ontspannen sfeer met een makelaar die echt betrokken is en weet wat ze doet. Een echte aanrader!