Horstra Makelaardij & Taxaties
"Everything you need for a good (re)sale!"
Horstra Makelaardij & Taxaties is sinds 2003 actief in Hardenberg en heeft zich gespecialiseerd in verkoop, aankoop en taxaties. Johan Horstra kent de regio goed en zorgt ervoor dat koper en verkoper op een efficiënte manier bij elkaar komen. Met jaren ervaring als NVM makelaar in de regio, helpt hij zowel bij het verkopen van een woning als bij het vinden van de juiste aankoop. Bij een verkoop is het belangrijk om professioneel en doel...
Current housing stock
-
- Available
Lijsterstraat 7
7771AH Hardenberg
€ 335.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 123 m²
- Land area
- 219 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Erve Ruitminck 8
7773DL Hardenberg
€ 445.000 k.k.
€ 3.069/m²
ASave as favorite- Living area
- 145 m²
- Land area
- 306 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Het Bleekveld 7
7772PV Hardenberg
€ 465.000 k.k.
€ 3.496/m²
A+Save as favorite- Living area
- 133 m²
- Land area
- 264 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Berkenlaan 17
7771DG Hardenberg
€ 575.000 k.k.
€ 3.808/m²
ASave as favorite- Living area
- 151 m²
- Land area
- 461 m²
- Bedrooms
- 6
-
- Available
Berkenlaan 4
7771DD Hardenberg
€ 450.000 k.k.
€ 4.091/m²
CSave as favorite- Living area
- 110 m²
- Land area
- 425 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
De Kolk 8
7773BA Hardenberg
€ 825.000 k.k.
€ 3.261/m²
ASave as favorite- Living area
- 253 m²
- Land area
- 610 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (31)
Review platforms
BronscoresTotal score
31 total reviews
Funda
26 reviews on Funda
5 reviews on Google
-
De Spa 38
10Translated by AIFrom the first conversation a clear no-nonsense approach and an accurate assessment of the market and sales value. We were kept fully informed about developments during the process. The result was a quick sale at a satisfying price. Very satisfied.
-
De Ooster Esch 12
10Het contact verliep prima, duidelijke afspraken mbt foto’s huis, goed bereikbaar via whatsapp contact ( whatsapp groep aangemaakt door de makelaar). Alles in overleg.
-
Zonnelaan 1
10Een makelaar met een eerlijk verhaal! Horstra heeft goede kennis van de markt en werkt met korte lijntjes, wat het contact erg prettig maakt. De communicatie is duidelijk en de verkoopstrategie is sterk en effectief gebleken. Zeker een aanrader!
-
Baalder-Esch 145
10Communicatie verliep perfect. Er werd snel gereageerd en teruggebeld indien nodig. Werd goed op de hoogte gehouden en kon met allerlei vragen terecht indien iets niet duidelijk was. Fijne samenwerking
-
Koekoeksbloem 2
10Johan is een ervaren makelaar die de markt in Hardenberg als geen ander kent. Hij heeft de juiste connecties om te schakelen met financieel adviseurs en andere belangrijke partners. Johan vind persoonlijk contact belangrijk en dat is enorm prettig! Elkaar in de ogen kunnen kijken bij het maken van grote beslissingen is fijn, Johan snapt dat! Daarnaast is het korte lijntje met Mariska enorm prettig. Ze antwoordt snel op vragen, houdt evt. termijnen goed in de gaten en denkt mee …