Zekerheuts Makelaardij | Hulsberg
"Der Makler, den Sie bereits kennen!"
Sicherheits Makelaars steht für zuverlässige und persönliche Begleitung bei der Kauf oder Verkauf von Ihrem Zuhause. Mit mehr als 25 Jahren Erfahrung in der Immobilienwelt hat das Büro sich einen starken Namen in Süd-Limburg aufgebaut. Die Makler legen den Schwerpunkt auf Kundenfreundlichkeit, Service und Flexibilität, mit dem Kernwert, dass jeder Kunde zentral steht. An einem Ort finden Sie eine kompakte Organisation, die sich voll und...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
St. Josephstraat 13
6431XH Hoensbroek
€ 285.000 k.k.
€ 2.457/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 116 m²
- Fläche des Grundstücks
- 196 m²
- Schlafzimmer
- —
-
- Verfügbar
Burg. Kerckhoffsstraat 22
6336XB Hulsberg
€ 469.000 k.k.
€ 3.148/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 149 m²
- Fläche des Grundstücks
- 403 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Heerlerweg 13
6367AA Voerendaal
€ 549.000 k.k.
€ 1.920/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 286 m²
- Fläche des Grundstücks
- 2002 m²
- Schlafzimmer
- 7
-
- Verfügbar
Klingbemden 3
6441KT Brunssum
€ 385.000 k.k.
€ 3.407/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- 393 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Jhr. v.d. Maesenstraat 43
6336VB Hulsberg
€ 389.000 k.k.
€ 3.039/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 128 m²
- Fläche des Grundstücks
- 405 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Bachlaan 12
6361CL Nuth
€ 269.000 k.k.
€ 2.892/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 93 m²
- Fläche des Grundstücks
- 225 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (116)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
116 Bewertungen insgesamt
Funda
78 Bewertungen auf Funda
38 Bewertungen bei Google
-
Tim Bruls
10Als je een ver/aankoop makelaar zoekt is er geen beter te vinden in de omgeving.
-
Beethovenlaan 2
9Het was een prettige en constructieve samenwerking, de makelaar is zeer deskundig en het verkooptraject is prima verlopen en het beoogde resultaat is gehaald.
-
Bourgogne 8
9Kennis van zaken, intuïties, bereikbaarheid, communicatie, mensenkennis, flexibiliteit, het was allemaal top bij Kim.
-
Kloosterweg 16
9We willen Zekerheuts Makelaardij in Hulsberg echt bedanken voor de fijne begleiding bij de verkoop van ons appartement in Valkenburg aan de Geul. Vanaf het eerste contact voelde het vertrouwd. In het begin verliep de verkoop niet zoals gehoopt, maar na goede aanpassingen en het vernieuwen van de foto's kwam er duidelijk verbetering. We werden goed op de hoogte gehouden van alles wat er speelde. We waarderen het dat er werd meegedacht en bijgestuurd waar nodig. Uiteindelijk is a…
-
Kervelhof 8
10Mijn huis nu verkocht via de mij goed bekende makelaardij Peter de Vor. Ook van hen mijn nu verkochte woning 26 jr geleden gekocht. Geweldige medewerkers die ons hierin begeleid hebben. Onze speciale dank aan de makelaar Erik van der Horst en de voor Zekerheuts opererende hypotheekadviseur John Willems. Niet was hen te veel. Veel deskundigheid. Dank jullie nogmaals voor alle werk. Met vr. groetjes: Tiny en Nol Scheepers in Hulsberg.