Zekerheuts Makelaardij | Hulsberg
"Le courtier que vous connaissez déjà !"
Zekerheuts Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding bij de aankoop of verkoop van uw woning. Met meer dan 25 jaar ervaring in de vastgoedwereld heeft het kantoor zich een sterke naam opgebouwd in Zuid Limburg. De makelaars leggen de nadruk op klantvriendelijkheid, service en flexibiliteit, met als kernwaarde dat elke klant centraal staat. Op één locatie vindt u een compacte organisatie die zich volledig toewijdt aa...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
St. Josephstraat 13
6431XH Hoensbroek
€ 285.000 k.k.
€ 2.457/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 196 m²
- Chambres de coucher
- —
-
- Disponible
Burg. Kerckhoffsstraat 22
6336XB Hulsberg
€ 469.000 k.k.
€ 3.148/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 149 m²
- Superficie du terrain
- 403 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Heerlerweg 13
6367AA Voerendaal
€ 549.000 k.k.
€ 1.920/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 286 m²
- Superficie du terrain
- 2002 m²
- Chambres de coucher
- 7
-
- Disponible
Klingbemden 3
6441KT Brunssum
€ 385.000 k.k.
€ 3.407/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 393 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Jhr. v.d. Maesenstraat 43
6336VB Hulsberg
€ 389.000 k.k.
€ 3.039/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- 405 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Bachlaan 12
6361CL Nuth
€ 269.000 k.k.
€ 2.892/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 93 m²
- Superficie du terrain
- 225 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (116)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
116 avis total
Funda
78 commentaires sur Funda
38 commentaires sur Google
-
Tim Bruls
10Traduit par l'IASi vous cherchez un agent immobilier pour une vente/achat, il n'y a rien de mieux à trouver dans les environs.
-
Beethovenlaan 2
9Het was een prettige en constructieve samenwerking, de makelaar is zeer deskundig en het verkooptraject is prima verlopen en het beoogde resultaat is gehaald.
-
Bourgogne 8
9Traduit par l'IAConnaissances, intuition, disponibilité, communication, connaissance des personnes, flexibilité, tout était parfait chez Kim.
-
Kloosterweg 16
9We willen Zekerheuts Makelaardij in Hulsberg echt bedanken voor de fijne begleiding bij de verkoop van ons appartement in Valkenburg aan de Geul. Vanaf het eerste contact voelde het vertrouwd. In het begin verliep de verkoop niet zoals gehoopt, maar na goede aanpassingen en het vernieuwen van de foto's kwam er duidelijk verbetering. We werden goed op de hoogte gehouden van alles wat er speelde. We waarderen het dat er werd meegedacht en bijgestuurd waar nodig. Uiteindelijk is a…
-
Kervelhof 8
10Mijn huis nu verkocht via de mij goed bekende makelaardij Peter de Vor. Ook van hen mijn nu verkochte woning 26 jr geleden gekocht. Geweldige medewerkers die ons hierin begeleid hebben. Onze speciale dank aan de makelaar Erik van der Horst en de voor Zekerheuts opererende hypotheekadviseur John Willems. Niet was hen te veel. Veel deskundigheid. Dank jullie nogmaals voor alle werk. Met vr. groetjes: Tiny en Nol Scheepers in Hulsberg.