Roepman Makelaardij NVM
"Ihre Immobilie unsere Leidenschaft !!"
Roepman Makelaardij is geregistreerd bij de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM), de grootste branchevereniging in Nederland voor vastgoeddeskundigen. Wij houden ons aan de eisen van de NVM en werken conform de eredoelen. Of u nu uw woning wilt verkopen, kopen of taxeren, wij staan voor u klaar met een persoonlijke aanpak. Onze klanten waarderen onze werkwijze, met een rapportcijfer van 9.2 op basis van beoordelingen via www.funda...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Van der Kamlaan 3
2625KL Delft
€ 469.500 k.k.
€ 4.388/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 107 m²
- Fläche des Grundstücks
- 133 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Doelenstraat 43
2611NR Delft
€ 325.000 k.k.
€ 7.738/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 42 m²
- Fläche des Grundstücks
- 31 m²
- Schlafzimmer
- —
-
- Verfügbar
Menno ter Braaklaan 245
2624TA Delft
€ 325.000 k.k.
€ 3.125/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 104 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Chilipad 25
2622AZ Delft
€ 419.500 k.k.
€ 5.908/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 71 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Patrimoniumstraat 13 A
2613TM Delft
€ 269.500 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 36 m²
- Fläche des Grundstücks
- 43 m²
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Lijsterbeslaan 19
2612TV Delft
€ 465.000 k.k.
€ 6.284/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 74 m²
- Fläche des Grundstücks
- 160 m²
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (90)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
90 Bewertungen insgesamt
Funda
65 Bewertungen auf Funda
25 Bewertungen bei Google
-
Zuideindseweg 86
10Top makelaardij. Zowel het contact met Ronald als Martijn verloopt soepel. Er wordt altijd netjes contact opgenomen na bezichtigingen of met andere updates en als je belt wordt je snel te woord gestaan of teruggebeld door je contactpersoon. Kortom, een fijne samenwerking!
-
Dennendal 114 0 ong
10Hele fijne makelaar! Heeft meerdere keren bewezen een specialist te zijn. Ik zou Ronald en zijn team van harte aanbevelen.
-
Ecodusweg 73
10Prettige 'no nonsense' makelaar. Martijn gaf rust en vertrouwen in een voor mij toch heel spannende tijd.
-
Gebbenlaan 56
9Ervaren makelaar die meedenkt met je. Reageert snel op mails of telefoon. Fijn contact. Houdt je goed op de hoogte van ontwikkelingen.
-
Oudlaan 15
9Heel goed geholpen door Ronald Roepman. Prettig in de omgang, duidelijk in zijn communicatie. Altijd bereidt om vragen te beantwoorden.
-
Dennendal 142
10Ronald en zijn team hebben ons de perfecte ondersteuning gegeven in het verkoop proces. Proactief, snel, meedenkend is hoe ik hen het beste kan omschrijven. Ik ken met recht geen beter makelaarskantoor.
-
Karibastraat 11
9Roepman kent de markt. Fijn schakelen en houdt je goed op de hoogte! Is een aanbeveling om als makelaar in te schakelen.
-
Heijermansplein 211
9Onze Koop en verkoop loopt altijd soepel, vriendelijk en rustig via deze makelaar daarom komen en wij er graag weer terug.