Roepman Makelaardij NVM
"Votre maison est notre passion !!}注意到原始文本中没有HTML标签,所以翻译也不应包含任何HTML标签。另外,由于原始文本中没有任何sprintf占位符,因此翻译也不需要添加这些占位符。最后的感叹号应该保持原样。不过,根据提供的答案格式调整了双引号的位置以符合要求。实际上,正确的JSON响应应该是去掉多余的感叹号:"
Roepman Makelaardij is geregistreerd bij de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM), de grootste branchevereniging in Nederland voor vastgoeddeskundigen. Wij houden ons aan de eisen van de NVM en werken conform de eredoelen. Of u nu uw woning wilt verkopen, kopen of taxeren, wij staan voor u klaar met een persoonlijke aanpak. Onze klanten waarderen onze werkwijze, met een rapportcijfer van 9.2 op basis van beoordelingen via www.funda...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Rooseveltlaan 2
2625GN Delft
€ 695.000 k.k.
€ 5.110/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 136 m²
- Superficie du terrain
- 475 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Hammarskjöldlaan 721
2286HV Rijswijk
€ 295.000 k.k.
€ 5.175/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 57 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Van der Kamlaan 3
2625KL Delft
€ 469.500 k.k.
€ 4.388/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- 133 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Doelenstraat 43
2611NR Delft
€ 325.000 k.k.
€ 7.738/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 42 m²
- Superficie du terrain
- 31 m²
- Chambres de coucher
- —
-
- Disponible
Menno ter Braaklaan 245
2624TA Delft
€ 325.000 k.k.
€ 3.125/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Chilipad 25
2622AZ Delft
€ 419.500 k.k.
€ 5.908/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 71 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (90)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
90 avis total
Funda
65 commentaires sur Funda
25 commentaires sur Google
-
Zuideindseweg 86
10Top makelaardij. Zowel het contact met Ronald als Martijn verloopt soepel. Er wordt altijd netjes contact opgenomen na bezichtigingen of met andere updates en als je belt wordt je snel te woord gestaan of teruggebeld door je contactpersoon. Kortom, een fijne samenwerking!
-
Dennendal 114 0 ong
10Hele fijne makelaar! Heeft meerdere keren bewezen een specialist te zijn. Ik zou Ronald en zijn team van harte aanbevelen.
-
Ecodusweg 73
10Prettige 'no nonsense' makelaar. Martijn gaf rust en vertrouwen in een voor mij toch heel spannende tijd.
-
Gebbenlaan 56
9Ervaren makelaar die meedenkt met je. Reageert snel op mails of telefoon. Fijn contact. Houdt je goed op de hoogte van ontwikkelingen.
-
Oudlaan 15
9Heel goed geholpen door Ronald Roepman. Prettig in de omgang, duidelijk in zijn communicatie. Altijd bereidt om vragen te beantwoorden.
-
Dennendal 142
10Ronald en zijn team hebben ons de perfecte ondersteuning gegeven in het verkoop proces. Proactief, snel, meedenkend is hoe ik hen het beste kan omschrijven. Ik ken met recht geen beter makelaarskantoor.
-
Karibastraat 11
9Roepman kent de markt. Fijn schakelen en houdt je goed op de hoogte! Is een aanbeveling om als makelaar in te schakelen.
-
Heijermansplein 211
9Onze Koop en verkoop loopt altijd soepel, vriendelijk en rustig via deze makelaar daarom komen en wij er graag weer terug.